En Iyi 10 WhatsApp Takip Programları 2024

Gün içerisinde onlarca kişiyle iletişim halindeyiz; ailemiz sevdiklerimiz, arkadaşlarımız ya da sevgililerimiz. Onlarla iletişimde olmak ve onlardan hızlı ve sağlıklı bir şekilde haber almak bizler için önemli. İşte bunu sağlayan en güvenilir ve kolay uygulamalardan biri de Whatsapp.

Cep telefonlarına ücretsiz olarak yüklenebilen bu uygulama sayesinde, tüm sevdiklerimizle mesajlaşabiliyor, dosya transferi ya da ses kaydı yapabiliyoruz. Her gün neredeyse en çok kullandığımız uygulamalardan biri haline gelen bu uygulama, tüm dünya çapında da büyük bir popülariteye sahip. Birçok özelliğinin yanı sıra Whatsapp konuşmaları çoğunlukla şifreli oluyor yani başka bir cihazdan okunması mümkün olmuyor. 

Ancak söz konusu sevdiklerimiz olduğunda, Whatsapp mesajlarını takip zorunlu hale gelebiliyor, özellikle de çocuk ve ergenlerden söz ediyorsak. Güvenilir ve şeffaf bir takip yapmak ise Whatsapp takip programlarıyla mümkün.

Whatsapp Takip Programı

Whatsapp Nasıl Takip Edilir?

Whatsapp sohbetlerini takip etmenin ve incelemenin farklı yolları vardır. Biz sana en popüler 3 yöntemi anlatacağız.

Whatsapp Web

Mobil olarak kullanmayı tercih etsek de Whatsapp’ın web tarayıcısı üzerinden kullanılan Whatsapp Web versiyonu da bulunmakta. Ücretsiz olarak kullanılan bu programı kullanmak için tek yapman gereken, telefonunda yer alan Whatsapp uygulamasını ziyaret ederek, uygulamanın sağ üst kısmında yer alan üç nokta işaretine tıklaman ve burada yer alan Whatsapp Web seçeneğine tıklamak. Sonrasında bilgisayarın üzerinden web.whatsapp.com adresini ziyaret ederek burada yer alan QR kodunu cihazına okutman gerekiyor. Böylece telefonda yer alan tüm mesajları bilgisayar ekranından kolayca görebilir ve dilersen mesajlara cevap vereblirsin.

Artıları: Hemen hemen her telefonda bulunan Whatsapp uygulaması gibi Whatsapp Web uygulaması da ücretsizdir. Dilediğin zaman bilgisayarının web tarayıcısını kullanarak istediğin cihazde yer alan Whatsapp mesjalarını takip edebilir ve okuyabilirsin.

Eksileri: Whatsapp Web’i kullanabilmen için hedef telefona erişimin olması gerekir. Bu da telefonun –varsa- şifresini bilmen gerektiği anlamına geliyor. Telefon şifresi olmasa bile bu kez ikinci bir sorunla karşılaşman mümkün: Telefonun asıl sahibi Whatsapp Web kullanıyorsa, sen başka bir cihazdan oturum açtığında bunu görüntüleyebilir ya da engelleyebilir. Bu nedenle farklı zaman dilimlerinde giriş yapmanız gerekir.

WhatsApp çevrimiçi takip

MAC Yanıltma

MAC Yanıltma kullanarak Whatsapp mesajlarını okuma ve takip etme şansına erişebilirsin. Bunun için takip etmek istediğin telefonun MAC adresini bulmalısın. Bu numara her telefonda 6 sayı veya harf dizisinden oluşur ve her bir cihaz için tektir. Bu adresi aldıktan sonra kendi cihazın üzerinden onu taklit etmen ve sonrasında uygulamayı telefonuna yeniden indirmek gerekir.

Artıları: Hedef telefonda yer alan tüm Whatsapp mesajlarını takip etmek için yöntemlerden biri olan MAC yöntemi, kodlama ve sızdırma yöntemlerini bilen kişiler için son derece basit ve hızlı bir çözümdür.

Eksileri: MAC yanıltma işlemi oldukça teknik bir işlemdir. Bu işlemin gerçekleştirilmesinin en büyük şartlarından biri ise ilgili cihazın root ya da jailbreak işlemiyle sıfırlanmasıdır. Yalnızca bu işlem bile son derece karmaşık ve hataya yer vermeyen bir işlemdir. Yetkin kişilerce yapılması gerekir, aksi taktirde telefondaki diğer bilgiler de tamamen yok olabilir.

WhatsApp Takip Programları

Tüm yöntemleri deneyip sonuca bir türlü ulaşamayanlar genellikle bu programlarda çözümü bulabilir. Telefon takip programları birden farklı yazılım ve cep telefonu modeli için üretilmiş olabilir. Yalnızca Whatsapp mesajlarını takip etmeye değil telefonda yer alan  tüm bilgilerin izlenmesi ve telefonun kontrol edilmesini mümkün kılar. Hedef telefona gelen ve giden aramalar, gönderilen mesajlar, Whatsapp mesaj takibi, telefonun konumunu belirleme ve konumu takip etme ve daha birçok özelliği birlikte sunması nedeniyle genellikle birçok kişiye oldukça cazip gelir. Sen de Whatsapp casus programlarını kullanmakta zorlanıyorsan bu seçeneği mutlaka değerlendirmelisin.

Numarasına Göre WhatsApp Takip

Numarayı Gir:

Artıları: Whatsapp casus programları arasında kaybolmana gerek kalmadan, hedef cihazın tamamını ‘ele geçirmek’ istiyorsan telefon takip programları tam sana göre. Bu sayfada yalnızca Whatsapp mesajlarını değil; SMS, Messenger ya da diğer mesajları da okuyabilir ve hatta kontrol edebilirsin.

Eksileri: Casus yazilim programları genellikle karmaşık yazılıma sahiptir ve ücretlidir. Üstelik bu programların kurulumu için hedef telefona fiziksel olarak sahip olman gerekir. Telefonun kendisi olmadan yükleme işlemi yapılamaz bu da işleri senin için zorlaştıracaktır.

ayrıca oku: whatsapp başkasının mesajlarını okuma

En Iyi 10 WhatsApp Takip Programları 2024

Hangi programı kullanmak gerektiğinden emin olamayabilirsin. İşleri senin için kolaylaştırmak istedik ve 2024’nin en çok tercih edilen 10 Whatsapp takip programını senin için derledik. Hazırsan hepsini incelemeye başlayabiliriz!

mSpy

Whatsapp casusluk programları arasında şüphesiz ki bir numara mSpy var. Çünkü onunla büyük düşünebilir ve yalnızca mesajları takip etmek yerine tüm cihazın kontrolünü ele geçirebilirsin. Hem Android hem de iPhone cihazları için kullanılabilen bu yazılımı yüklemek için hedef telefona mutlaka erişimin olmalı. Ayrıca cihazın (cihaz türün göre) Root ya da Jailbreak işlemlerinin yapılmış olması gerekir. Böylece telefon üzerinde tam kontrolü sağlaman mümkün olacaktır.

Eğer bu işlemleri yapmak istemezsen sorun yok, mSpy bu işlemleri yapmadan da tam kontrole sahip olabileceğin nadir uygulamalardandır. Onu diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliklerinden biri de cihazdan silinen verilerin dahi görülebilir olmasıdır. Yani hedef telefondan silinen numaralar, mesajlar ve hatta fotoğraflar dahi bir klasörde toplanır ve bu klasörü dilediğin zaman inceleme şansın vardır.

mSpy Satış Sitesi

SpyBubble

Telefon casusluk programlarından bir diğeri de SpyBubble. Her türlü telefona indirilebilen bu yazılım sistemini dilediğin zaman aktif hale getirilip dilediğin zaman tekrar aktifliğini sonlandırabilirsin. Genellikle telefon dinleme işlemi için tercih edilen SpyBubble’ın yetenekleri elbette bununla sınırlı değil.

Bu amaçla yazılan yazılımlar arasında en gelişkinlerinden biri olan SpyBubble, hedef telefonda yer alan mesajların okunması, aramaların engellenmesi, fotoğraf ya da videolara erişim ve telefon konumunu belirleme ya da canlı olarak takip etme gibi birçok özelliğe sahip. Tek bir taşla vurabileceğin kuş sayısı oldukça fazla! Sen de hedefini küçük tutmayanlardansan casus yazılım olarak kesinlikle SpyBubble’dan yararlanmalısın.

MobileSpy

Üçüncü ve son önerimiz, hem işverenler hem de ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen MobileSpy isimli yazılım. Dilediğin zaman hedef cihazı takip etmek ve Whatsapp mesajlarını okumak istiyorsan bu yazılımdan yararlanabilirsin. Tıpkı diğer casus yazılımlar gibi çalışan MobileSpy, hedef cihaza yüklenir. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, cihaza erişmek isteyen kişi MobileSpy hesabını kullanarak istediği herhangi bir internet tarayıcısından telefonun tüm aktivitelerini inceleyebilir veya bu aktivitelerin kaydını tutabilirsin.

FlexiSpy

En iyi takip uygulamalarından biri olan Flexispy casus yazılımlar için gerekli olan birçok özelliği sağlıyor. Bu benzersiz özellikler, birini etkili bir biçimde takip etmek için özellikle tasarlanmış. Müşteri hizmetleri çok yardımcı ve sunulan planları bireysel ya da profesyonel kullanım için oldukça elverişli. Bilgiyi cihazın sahibi farkına varmadan elde edebilirsiniz. Herhangi birinin hesabında uygun bir şekilde casusluk yapmak için WhatsApp üzerinden takibi kullanabilirsiniz.

Highster Mobile

Highster takip uygulaması en iyi iCihaz ve tablet bilgilsayar çözümlerini sunuyor. Aynı zamanda başka cihazlar ve akıllı telefonları takip etmeye de yardımcı olabiliyor ancak popülerliğini daha çok iPhone’lar sayesinde kazanmış. En iyi mobil casusluk yazılımlarından herhangi birini indirmek için iCihaz’larında jailbreaking yapmak zorunlu tutuluyor. Bunu kolaylıkla yapmak mümkün ve süreç tamamlandığında takibe başlamak için casus yazılımının hedef cihaza indirilmesi gerekiyor.

InnovaSpy

InnovaSpy uygulaması akıllı cep telefonlarının ve iCihiaz’ların sessizce takip edilmesinde size destek veriyor. Gerçek veriler, InnovaSpy tarafından sunulan en iyi araçlar üzerinden takip ediliyor ve bu takip uygulaması sayesinde herhangi bir cihaza en iyi erişimi sağlayabilirsiniz.

ISpyoo

ISpyoo takipçisi en iyi WhatsApp konuşma takibi uygulaması ve herkesin aktiviteleri eşzamanlı olarak takip edilebiliyor. Cep telefonu takibi artık zor bir iş değil ve bu mobil uygulama en iyi aktivite detaylarını takip etmeyi oldukça kolay bir hale getiriyor.

MobiStealth

Mobistealth cep telefonu casus hizmet sağlayıcısı WhatsApp ve diğer uygulamalar için en iyi servisleri sunuyor. En küçük detayların bile mükemmel bir şekilde kayda geçirildiği her bir aktivitenin geçmişini hack’lemenizi mümkün kılıyor.

SpyEra

SpyEra uygulaması ilişki durumunuzu öğrenmek ve onların dünyası hakkında en iyi şekilde bilgi sahibi olabilmeniz için kız arkadaşınızı/ erkek arkadaşınızı ya da eşinizi takip etmeye yardımcı oluyor.

Copy9

Copy9 casus yazılımı en iyi akıllı telefon ve iCihaz sonuçlarını sunuyor. Tarih, saat ve tüm mesajlar ya da multimedya konuşmalar dahil olmak üzere WhatsApp yazışmalarına dair en iyi detayları sunuyor. Faydalı bir profesyonel ve bireysel casusluk aracı.

WhatsApp takibinden nasıl yararlanabilirsiniz?

WhatsApp dünya çapında birçok insan tarafından kullanılıyor ve kişisel yakınlarınız hakkındaki detayları ortak bir platform üzerinde takip etmek için en önemli nedenlerden birini oluşturuyor. Her seferinde çocuğunuzun cihazını kontrol edemezsiniz ve etseniz bile bu ille de gönderilip alınan her bir mesajı görebileceğiniz anlamına gelmiyor çünkü bunları silmiş ya da saklamış olabilirler. Takip yazılımı yüklendiğinde, bu araç sayesinde kısa mesajları, hatta silinmiş mesajları ya da görüntüleri bile inceleyebileceksiniz. Bu da çocuğunuzun diğer aktivitelerinden onların telefonuna dokunmadan bile haberdar olmanıza yardımcı olacak. Elnizden iyi bir ebeveyn olmak için elinizden gelenin en iyisin yapmalısınız ve hiçbir şeyi kaçırmadan çocuğunuzun davranışlarından haberiniz olmalı. WhatsApp takibi kolaydır ve onlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulmanın en önemli yoludur.

WhatsApp çevrimiçi takip

WhatsApp uygulamasını takip etmek, birinin iPhone ve Android telefonunu ve bunlar üzerindeki aktivitelerini takibe almak için en önemli yoldur. Eğer casus uygulama yüklenmişse, herhangi bir cep telefonunu, tablet bilgisayarı ya da dizüstü bilgisayarı kolayca izleyebilirsiniz. Aslına bakarsanız, bu korsan uygulamalar bütün cep telefonlarındaki verileri takip edebiliyor ve bu bilgilerin geçmişini de elde etmenize izin veriyor. Hedef alınan kişinin haberi olmadan cihaza uzaktan erişim sağlamak mümkün ve kısa mesajları, kayıtlı kişileri, arama kayıtlarını, akıllı telefon uygulamalarını gözetlemek de bu takip uygulamaları sayesinde mümkün kılınıyor. Bu online takip uygulamaları genel olarak erkek arkadaşın, kız arkadaşın, çocukların, eşlerin olası takibi ya da birinin cep telefonunun izlenmesi için kullanılıyor. Bütün ücretsiz WhatsApp konuşmaları: sohbetler, multimedya mesajları (görüntüler, videolar, kayıtlar) ve kaydedilen yeni kişiler cihazın uygulamalar listesinden paylaşılıyor.

Casus uygulamaları nasıl çalışıyor?

Hack’leme süreci çok kolay. Takip uygulaması şirketinin resmi web sitesini ziyaret edin ve mevcut olan üyelik planlarına göz atın. Sunulan opsiyonlarla gereksinimlerinizi eşlemeniz gerektiği için bu iş epey kolay olacaktır. Size en iyi uyan planı (ücretli ya da ücretsiz) seçtikten sonra, en elverişli olanı paketi seçin ve ödemeyi yapın. Hizmete giriş yapmanız için gerekli olan bilgiler size verilecektir.

En iyi uygulamayı yüklemek için hedef telefonu yalnızca bir kez kullanmak gerekiyor. Ve bunu doğru şekilde yaptıktan sonra uygulama varlığını belli etmeyecektir. Cep telefonu ve laptop bilgisayar takibi için tasarlanan bu uygulamalar üzerinden ihtiyaç duyduğunuz takip çözümlerine ulaşın. Bu uygulamaların kullanımıyla casusluk işleri çok daha kolay bir hale geldi ve kontrol paneli üzerinden elde edilen bilgilere internet üzerinden erişmek çok daha basit kılındı.

Android İçin En İyi WhatsApp Takip Programı

En iyi Android WhatsApp takip programı mücadelesi uzun süredir devam ediyor. Bitiş ipini göğüsleyecek Android casus program hangisi olacak ya da hangisi olmalı, gelin birlikte bakalım.

whatsapp takip programı

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma için kullanılacak bir programın yerine getirmesi gereken bazı kriterler var. En iyi WhatsApp online takip programı seçilirken bu kriterleri ne kadar iyi karşıladıklarına bakılmalı:

 • WhatsApp mesajlarını kaydetme

 • WhatsApp kişi listesine ulaşma

 • Ücretsiz WhatsApp aramalarının bilgilerini kaydetme

 • WhatsApp fotoğraf ve video paylaşımlarını gösterme

 • Takibe WhatsApp dışında devam edebilme

 • Müşteri desteği

 • Müşterilerin bilgilerinin gizliliğini sağlama

 • Özelleştirilebilir ayarlar ve kullanıcı dostu bir kontrol paneli

İyi bir Android casus program bu listenin en azından 6’sını müşterilerine sorunsuz bir şekilde sunabilmeli. Ama bütün casus yazılımların en iyisi olduğunu söylemesine karşın çok azı bunu yerine getirebiliyor.

En iyi Android WhatsApp takip programı aradığımıza göre bütün maddeleri eksiksiz karşılayan bir tane bulmalıyız. Bu da şüphesiz alanının önde gelen, popüler casus yazılımlarından mSpy’dan başkası olamaz.

Whatsapp Casus Programları Nasıl Kullanılır?

7 gün 24 saat boyunca hedef telefonu takip etmek ve Whatsapp mesajlarını okumak istiyorsan yapman gereken çok basit. Çünkü mSpy ile tanışmak oldukça kolay. İlk olarak mspy.org adresine git ve “şimdi dene” seçeneğine tıklayarak bahsi geçen yazılımı indir. Kurulması tam tamına 5 dakika süren bu yazılımı indirmek için ilk önce e-posta adresini girmelisin. Daha sonra takip etmek istediğin cihazın türünü seçmen gerekiyor. Unutma bu işlemi daha sonra istediğin zaman yapabilirsin yani ilk kez bu aşamada bu işlemi tamamlamak zorunda değilsin. Sonrasında karşına farklı ödeme planları çıkacak; 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık olmak üzere sunulan bu ödeme planları, cihazda hangi uygulamaları görmek ya da takip etmek istediğine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Sana uygun planı seçtikten sonra sıra yazılımı yüklemeye gelecek. Kontrol panelinde yer alan detaylı rehberi takip ederek bu işlemi gerçekleştirebilirsin. Bazı basit adımlardan bahsetmek gerekirse;

 •   Öncelikle telefonunun ayarlar bölümüne giderek “Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver” seçeneğine tıklamalısın.
 •   Yazılımı satın aldığında verilen URL’i internet tarayıcına yaz ve apk. uzantılı kurulum dosyasını indir. Uygulamanın yüklemesi tamamlanınca uygulamayı çalıştır.
 •   Bu aşamada uygulamanın gizli olup olmayacağına karar verebilirsin. Gizli kalmasını istiyorsan “Gizle” seçeneğini kullanabilirsin.
 •   Daha sonra mSpy’ın sana vereceği kodu girerek panele hızlıca panele bağlabilir ve tüm bilgileri panel üzerinden görünteleyebilirsin.
 •   Eğer işlemleri doğru şekilde gerçekleştirdiysen panelde bilgi akışını görmen gerekiyor.

Neden WhatsApp Mesaj Larını Takibe Almak İsteyebilirsiniz‭?

İnsanların casus uygulamaları kullanmak için pek çok geçerli nedeni olabilir.‭ ‬Genel olarak,‭ ‬cihazları takip etmek istemelerinin nedeni sevdiklerinin herhangi bir anda‭ ‬tam olarak‭ ‬nerede olduklarını bilmektir.‭ ‬Söz konusu uygulamalar,‭ ‬sık sık‭ ‬çocuklarının nerede ve kimlerle vakit geçirdiğini merak eden‭ ‬kaygılı‭ ‬ebeveynler tarafından kullanılıyor.‭ ‬Bir başka neden ise ebeveynlerin‭ ‬çocuklarının‭ ‬mesajları okuyarak‭ ‬ya da paylaştıkları‭ ‬resimler ile‭ ‬videoları inceleyerek‭ ‬onların‭ ‬aktivitelerini‭ ‬takip etme isteğidir.‭

Uzaktan Takip‭

Evet,‭ ‬güvenilir bir casus uygulaması kullanarak WhatsApp‭ ‬üzerinden göndeirlen ya da alınan mesajları‭ ‬uzaktan kontrol etmek‭ ‬mümkün.‭ ‬Yapmanız gereken tek şey,‭ ‬seçtiğiniz‭ ‬casus uygulamayı hedef cihaza kurmak olacak.‭

‬Bunun ardından yazılım kendini cep telefonu üzerinde‭ ‬saklayarak aktif hale gelecektir.‭ ‬

Hedef telefondan gereken detayları almak için,‭ ‬size verilen kullanıcı ismi ve parolayı kullanarak uygulamanın web sitesine giriş yapmanız gerekiyor.‭ ‬

Bunun sonrasında,‭ ‬hedef cihaz üzerinde yer alan WhatsApp görüşmelerini incelemeye başlayabilirsiniz.‭ ‬Ve eğer gerçekten merak ediyorsanız,‭ ‬cihaz üzerinde kaydedilmiş olan bütün gizli paylaşılmış multimedya dosyalarını bile elde edebilirsiniz.‭

Sonuç

İletişimin anahtar bir rol oynadığı günümüz dijital dünyasında, iletişim araçları ve özellikle mesajlaşma uygulamaları da büyük önem taşıyor. Gün içerisinde neler yaptığımızı, nereye gittiğimizi, kimlerle vakit geçirdiğimizi paylaşmayı seviyoruz ve sık sık paylaşıyoruz. Ancak bazen öyle durumlar oluyor bu paylaşımlar sınırlı hale gelebiliyor.

Özellikle ebeveynlerimizle ya da kimi arkadaşlarımızla tüm mesajlarımızı paylaşmıyoruz. Bu da kimi zaman güvenlik zafiyetine ya da sosyal ilişkilerin bozulmasına neden olabiliyor. Çocuklarımızı, iş partnerlerimizi ya da özel partnerlerimizi daha iyi anlamak ve onlardan daha fazla haber alabilmek için casus yazılımlardan yardım almayı bir çözüm olarak kullanabiliyoruz.

Her cihaz modeli için kullanıma açık olan mesaj takip programları, hedeflenen cihazda yer alan mesajların okunabilmesi ve hatta yönetilebilmesini mümkün hale getiriyor. Bu sayede, %100 şeffaflık sağlanarak şüpheler ortadan kaldırılıyor. Özellikle işverenler ve ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen mesaj takip programları sayesinde dolandırıcılık ve diğer suçların da önüne geçilebiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status