Başkasının Facebook Mesajlarını Okuma Programı

Facebook casus programı veya casus yazılım Facebook mesajlarını okuyarak ve sosyal medya kullanımlarını kontrol ederek, daha kaliteli bir hayat yaşamak için dayanak olmak istediğiniz kişiler varsa tereddüt etmeden kullanabileceğiniz bir programdır.

mSpy Review

Facebook casus programı

Facebook casus programı

Facebook takip için kendinize memnun kalacağınız bir program bulmalısınız. Her Facebook casus programı birbirinin aynı değil ve rastgele bir tane seçmek, şansınız yaver gitmezse sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bizim size tavsiyemiz mSpy‘ı deneyerek başlamanız. Sitesine girerek demo kontrol panelini görebilir ve ücretsiz denemeden faydalanabilirsiniz.

Kullanmaya başladığınızda, Facebook casus programı yüklendiği cihazdaki olayları kaydedecek, size özel kontrol panelinden detaylarıyla görmenizi sağlayacak. Edinebileceğiniz temel Facebook takip bilgileri şöyle:

 • Facebook Sohbetleri

 • Facebook Paylaşımları (Fotoğraflar ve Videolar)

 • Facebook Sohbet Kişileri

Facebook Casus Takip Programı İndir

Facebook Casus

Numarayı Gir:

mSpy üzerinden anlatmaya devam edersek, Facebook casus programı indirme bağlantısı satın alındıktan sonra size e-posta ile gönderilecek. Burada yüklemek ve takip etmek istediğiniz cihaza uygun programı (Android, iOS…) bularak indirmeniz gerekiyor. İndirdikten sonra programı çalıştırarak kuruluma geçebilirsiniz.

Kurulum size sorulan birkaç sorudan ve vermeniz gereken izinden ibaret. Birkaç dakikada halledilebiliyor. Sonrasında casus Facebook takibi yapmaya ve telefondaki arama kayıtları gibi diğer bilgileri toplamaya başlayacak.

Facebook Takibinin Ötesine Geçin

mSpy’ın sağladığı diğer takip özelliklerinin Facebook’la birlikte kullanılması sayesinde takip ettiğiniz kişilerin Facebook ve telefon kullanımları hakkında çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Örneğin anahtar kelime uyarıcı özelliği sayesinde Facebook Messenger içerisinde belirlediğiniz bir kelime geçerse bundan anında haberdar olabilirsiniz.

Facebook sohbetleri üzerinden başlayan bir sohbet başka bir anında mesajlaşma uygulamasına (WhatsApp, Tinder, Line, Viber, Skype, Snapchat…) taşınırsa mesajlaşmaları ve paylaşımları görmeye devam etmeniz de mümkün. Konum izleme özellikleriyle telefon sahibinin gittiği yerleri bile öğrenebilirsiniz.

Sahip olacağınız özellikleri arama kayıtlarını görme, SMS ve e-posta takibi, GPS takibi, keylogger, tarayıcı geçmişini izleme, rehberi görüntüleme, anında mesajlaşma uygulamaları takibi, cihaz bilgileri, yüklü uygulamalar olarak kısaca sayabiliriz. Bunların dışında arama, internet sitesi, uygulama engelleme gibi kontrol özellikleri, cihaz silme gibi çalınma durumlarında bilgi koruma önlemleri yer alıyor. Özelliklerin tamamını ve değişik Facebook takip senaryolarını mSpy’ın sitesinden görebilirsiniz.

2 thoughts on Başkasının Facebook Mesajlarını Okuma Programı

 • mustafa

  Bir başkasının mesenger mesajlarıni görebilirmiyim

  Reply
  • owner Post author

   Tabi, Facebbok messenger takibini yapmak için Android telefonuna root, iPhone telefonuna jailbreak yapmayı unutmayın.

   Reply

Bir cevap yazın