Başkasının Facebook Mesajlarını Okuma Programı

Facebook casus programı veya casus yazılım Facebook mesajlarını okuyarak ve sosyal medya kullanımlarını kontrol ederek, daha kaliteli bir hayat yaşamak için dayanak olmak istediğiniz kişiler varsa tereddüt etmeden kullanabileceğiniz bir programdır.

Başkasının Facebook Mesajlarını Okuma Programı

Facebook casus programı

Facebook casus programı

Facebook takip için kendinize memnun kalacağınız bir program bulmalısınız. Her Facebook casus programı birbirinin aynı değil ve rastgele bir tane seçmek, şansınız yaver gitmezse sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bizim size tavsiyemiz mSpy‘ı deneyerek başlamanız. Sitesine girerek demo kontrol panelini görebilir ve ücretsiz denemeden faydalanabilirsiniz.

Kullanmaya başladığınızda, Facebook casus programı yüklendiği cihazdaki olayları kaydedecek, size özel kontrol panelinden detaylarıyla görmenizi sağlayacak. Edinebileceğiniz temel Facebook takip bilgileri şöyle:

 • Facebook Sohbetleri

 • Facebook Paylaşımları (Fotoğraflar ve Videolar)

 • Facebook Sohbet Kişileri

Facebook Casus Takip Programı İndir

Facebook Casus

Numarayı Gir:

mSpy üzerinden anlatmaya devam edersek, Facebook casus programı indirme bağlantısı satın alındıktan sonra size e-posta ile gönderilecek. Burada yüklemek ve takip etmek istediğiniz cihaza uygun programı (Android, iOS…) bularak indirmeniz gerekiyor. İndirdikten sonra programı çalıştırarak kuruluma geçebilirsiniz.

Kurulum size sorulan birkaç sorudan ve vermeniz gereken izinden ibaret. Birkaç dakikada halledilebiliyor. Sonrasında casus Facebook takibi yapmaya ve telefondaki arama kayıtları gibi diğer bilgileri toplamaya başlayacak.

Facebook Takibinin Ötesine Geçin

mSpy’ın sağladığı diğer takip özelliklerinin Facebook’la birlikte kullanılması sayesinde takip ettiğiniz kişilerin Facebook ve telefon kullanımları hakkında çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Örneğin anahtar kelime uyarıcı özelliği sayesinde Facebook Messenger içerisinde belirlediğiniz bir kelime geçerse bundan anında haberdar olabilirsiniz.

Facebook sohbetleri üzerinden başlayan bir sohbet başka bir anında mesajlaşma uygulamasına (Whatsapp Takip Programı, Tinder, Line, Viber, Skype, Snapchat…) taşınırsa mesajlaşmaları ve paylaşımları görmeye devam etmeniz de mümkün. Konum izleme özellikleriyle telefon sahibinin gittiği yerleri bile öğrenebilirsiniz.

Sahip olacağınız özellikleri arama kayıtlarını görme, SMS ve e-posta takibi, GPS takibi, keylogger, tarayıcı geçmişini izleme, rehberi görüntüleme, anında mesajlaşma uygulamaları takibi, cihaz bilgileri, yüklü uygulamalar olarak kısaca sayabiliriz. Bunların dışında arama, internet sitesi, uygulama engelleme gibi kontrol özellikleri, cihaz silme gibi çalınma durumlarında bilgi koruma önlemleri yer alıyor. Özelliklerin tamamını ve değişik Facebook takip senaryolarını mSpy’ın sitesinden görebilirsiniz.

Casus Yazılım İle Başkasının Facebook Mesajlarını Okuma

Sevdiklerinizi bir başlarına bırakmayın, casus yazılım ile başkasının Facebook mesajlarını okumadan GPS izlemeye kadar nelerin nasıl yapılabileceğini öğrenin.

Facebook Mesajlarını Okumak İçin Casus Yazılım

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma, Facebook mesajlarını okuma gibi anında mesajlaşma takibi için en etkili yöntemi ararken diğer telefon izleme seçeneklerinin önemini göz ardı etmeyenler için günümüzdeki en doğru çözüm şüphesiz casus yazılım kullanmak.

İnsanların casus yazılım kullanmak için birçok haklı sebebi var:

 • Teknik bilgi gerektirmez. Herkes kolayca yükleyebilir ve kullanabilir.
 • Farklı cihazlarda Android ve iPhone takip işlemleri desteklenir.
 • Facebook başta olmak üzere telefondaki her şey takip edilebilir.
 • Uygun fiyatlıdır ve değişik abonelik paketleri bulunur.
 • Başkasının telefonunu izlemek için ek donanım masrafı çıkarmaz. Takip edilecek cihaza yüklenmesi yeter.
 • Sorunları çok geç olmadan tespit eder ve önlemek için gereken tüm özellikleri sunar.

En İyi Facebook Takibi Uygulamaları 2023

Facebook takibi için tasarlanan bir sürü cep telefonu takibi uygulamaları bulunuyor ve bunları burada listeleyerek sizin bilginize sunuyoruz. Böylece en iyi casus yazılımını seçmeniz kolay bir hale geliyor.

MSpy

mSpy konu mobil takip olduğunda yapabileceğiniz en kusursuz seçim. Kolay ve gizli bir biçimde casusluk yapabilirsiniz ve çocuğunuzun haberi bile olmadan onun telefonundaki Facebook’un gelen kutusuna girebilirsiniz. Facebook takibi çözümünün asıl avantajı, konuşmaların, arkadaş listesinin, arkadaşlık taleplerinin, paylaşımların ve FB’deki diğer her şeyin görüntülendiği kullanıcı dostu bir kontrol paneliyle gelmesi. Facebook dışında, coğrafi konumu, arama kaydı, mesajları, anında mesajlaşma konuşmaları ve çevredeki ses kaydını takip etmeye de yardımcı oluyor.

mSpy Satın Alın

FlexiSpy

FlexiSpy mobil aktiviteleri saat ve tarih detaylarıyla beraber takip etmeye yardımcı oluyor. Bu araç 13 Anında Sohbet Messenger’ını takip etme kapasitesine sahip ve 150 kullanılabilir hack’leme özelliğine sahip. Şirket özellikle Facebook casusluğu gereksinimlerini akılda tutarak tasarlanmış en iyi teknolojileri getirmek için oldukça sıkı çalışıyor. Şirkete en iyi kalite hizmetleri herhangi bir problemle karşılaşmadan sunması için güvenebilirsiniz.

Highster Mobile

Highster cep telefonu takipçisi ebeveynlerin ve iş verenlerin çocukları ve çalışanlarını takibe alması için etkili bir biçimde çalışıyor. Tüm silinmiş ve eski FB mesajlarını kurtarıyor ve çok sayıda cep telefonunu destekliyor. Herhangi bir aracı tuş kaydedici uygulama yükleyerek ve FB verileri ile casuslukla elde edilen başka datalar ile şifreleri ele geçirerek hack’lemek mümkün. En iyi sonuçları elde etmek için en etkili casus yazılım bu.

ISpyoo

Facebook’u ve diğer uygulamaları gerçek zamanlı takip etme, iSpyoo yazılımı sayesinde gerçekleştirilebiliyor. iSpyoo yazılımına sonuçları tespit edilemez bir biçimde çalışıp düzenli bir şekilde sunması için güvenebilirsiniz. Hack’lemek için tasarlanmış 25+ ayrıcalıklı özelliğe sahip ve aktivitelerin göstergesini sunuyor.

MaxxSpy

Şirket takip sürecine 5 dakika içerisinde başlamakla övünüyor ve yalan da söylemiyorlar. Size profesyonel ve kişisel seviye casusluk için yardımcı olmak için tasarlanmış en güçlü hack’leme araçlarına erişebiliyorsunuz. MaxxSpy’ın BBc ve Yahoo’da yüzü bulunuyor; bu sayede de insanlar arasında git gide daha popüler bir hale geliyor.

Copy9

Copy9 yazılımıyla, WhatsApp, Facebook, Viber ve diğer uygulamalar üzerinde casusluk yapmak çok kolay. Bu casus yazılımı size geniş bir dizi hack’leme özelliğine erişim imkanı sunuyor ve güvenli online paneli bunu başarılı bir telefon takibi uygulaması haline getiriyor.

MobileSpy

Facebook ve diğer uygulamaları hack’lemek için tasarlanmış cep telefonu casusluk özellikleri sunuyor. Resmi web sitesinde en iyi fırsatları bulabilirsiniz ve bu size yasal sürelerle farklı cihazları hack’lemenize izin verebiliyor.

MobiStealth

MobiStealth yazılım uygulamasını kullanarak Facebook ve diğer temel uygulamalarda mobil verileri çalabilirsiniz. Tüm platformlarda güzel bir biçimde çalışıyor ve FB casusluğu için en iyi araçları sunuyor.

SpyEra

SpyEra uygulamasını kullanarak herhangi bir telefonda bulunan tüm Facebook mesajlarını ve diğer detayları okuyabilirsiniz. Bu uygulama rekabetçi bir fiyatla hayret verici biçimde iyi çalışıyor ve güvenli, sağlam bir çevreyle birlikte bütün temel özellikleri sunuyor.

TheTruthSpy

Sonuncu ama son derece önemli olan TheTruthSpy size hedef mobil datayı saat ve tarih detaylarıyla birlikte sağlıyor. Kontrol panelinde iyi açıklanmış bilgileri ve cihaz sahibi tarafından gerçekleştirilen tüm aktivitelerin detaylı listesini göreceksiniz.

Eğer birini yakından nasıl tanıyabileceğinizi düşünüyorsanız, onların Facebook hesaplarını hack’lemeyi ve onların konuşmalarını, arkadaşlarını, paylaşımlarını vs. takip ederek casusluk yapmayı tercih edebilirsiniz. En iyi takip uygulamalarını kullanarak kişisel tanıdıklarınıza casusluk yapabilir ve kız arkadaşınızın, erkek arkadaşınızın, karınızın, kocanızın ya da çocuğunuzun mesajlarını ele geçirebilirsiniz. Facebook popüler bir mecra ve bu yüzden de mobil cihazlarını kullanan herkes kesinlikle iletişim, resim, mesajlar (silinmiş mesajlar dahil) ve başka şeyler için bu uygulamayı kullanacaktır. Hedef kişinin bilgilerine sahip olmadan bile herhangi bir cep telefonu üzerinde yer alan tüm dataları kontrol etmek mümkün. Android, iPhone iOS, tablet bilgisayarlar, Symbian, Blackberry, Windows ya da mobil telefonların başka platformlarıyla uyumlu. Facebook takibinin yanı sıra, bu mobil uygulama yazılımı araçları size arama kayıtları, kısa mesajlar, anında mesajlaşma konuşmaları, internet tarama geçmişi, konum, şifreler ve herhangi bir telefon hakkında bilmek istediğiniz her şeyi elde etmek gibi ekstra hizmetler de sunabiliyor.

Birini Nasıl Takip Edersiniz?

Cep telefonu takibi kolaylıkla yapılabiliyor ancak hizmet almak ve takip etme sürecini başlatmak için bir servis sağlayıcıya üye olmanız gerekecek. Tercih etmek istediğiniz mobil casusluk sitesinin web sitesini ziyaret edin ve sizin gereksinimlerinizle eşlesen üyelik planını satın alın. Size şirket tarafından siteye giriş bilgileri verilecek ve siz de bu detayları casus yazılımı mobil cihaza indirirken kullanacaksınız. Hedeflenen cihaza yazılım uygulamasını yüklemek için bir kerelik erişim zorunlu. Ve yükleme bir kez gerçekleştiğinde, hack’leme başlayacak ve hedef kullanıcı takip edildiğinden haberdar olmayacak.

Görünmez Facebook Takibi

Görünmez ya da gizli takip, biri hakkında onun haberi yokken casusluk yapmak anlamına geliyor. Herhangi birini gizli bir biçimce hack’lemek ve onları takip ettiğinizi belli etmeden onların aktivitelerini üstü örtülü olarak öğrenmek mümkün. Bu, bir takım yasal sınırlamaları olan Facebook takibinin en güvenli yoludur

Facebook Ebeveyn Kontrolü

Facebook ebeveyn kontrolü programları incelemeden önce bazı Facebook kullanım istatistiklere bakalım. Facebook ebeveyn kontrolü programlarının neden kullanıldığını anlarsınız.

13+ Facebook’a En Uygun Minimum Yaş

Bu Facebook’un minimum yaşı. Siz ne düşünüyorsunuz sizce bu uygulama için doğru bir yaş mı? Görüşlerinizi paylaşın.

Facebook kendiniz hakkında bir profil sayfası oluşturmanıza izin veren bir sosyal medya sitesidir. Arkadaşlar ekleyebilir, insanların profil sayfalarına yazabilirsiniz, içince canlı videolarında olduğu fotoğraf ve videolar paylaşabilirsiniz. Facebook Messenger ise sizin anlık olarak gruplar ve bire bir mesajlaşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Facebook’un canlı yayın özelliği bulunmaktadır.

Facebook ve Messenger hakkında ne düşündüklerini öğrenmek için ebeveynlerle bir konuşma yaptık. Tabi aynı zamanda gençlere ve çocuklara da ne düşündüklerini de sorduk. İşte cevaplar.

Çocuk ve gençlerin Facebook’a bakışları hakkında söyledikleri.

Facebook’u kullanan çocuk ve gençlerin %48’i uygulamanın riskli olabileceğini söylüyor. Başlıca verdikleri sebepler ise şunlar.

 • “Yabancı kişilerle olan mesajlaşmalar ve yabancı kişilerin profillerini görüntüleyebilmeleri.”
 • “Eksik güvenlik önlemleri ve bu sebeple herkesin onları bulup ekleyebileceklerini düşünmeleri”.
 • “Gençler için uygun olmayan reklam ve pop-up’lar.”
 • “Rahatsız edici ve üzücü videolarla karşılamak.”
 • Hacker’lar

2 Comments

  1. owner Post author Reply

   Tabi, Facebbok messenger takibini yapmak için Android telefonuna root, iPhone telefonuna jailbreak yapmayı unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status