Telefonu Takip Etme Programı Ücretsiz

Başka bir telefonu takip etme için kullanılabilecek ücretsiz ve iyi bir cep telefonu takip programı arıyorsanız bilmeniz gereken her şey burada.

Ücretli ve ücretsiz bir telefon takip programı arasındaki farklar ve telefon takip etme incelikleri hakkında hazırladığımız bu rehberi okumadan kullanacağınız programa karar vermeyin.

Cep Telefonu Takip Etme Programı

Eğer “Ücretsiz bir telefon takip programı indir, ne olacak… Ücretsizi varken para vermeye ne gerek var,” diye bir tavsiye aldıysanız ya da düşünüyorsanız bunu yaptığınızda işin astarının yüzünden pahalıya geleceğini bilmeniz gerekiyor.

Telefonu Takip Etme Programı

Çünkü hayatta hiçbir şey aslında ücretsiz değildir ve şirketler her zaman kâr edecek bir şey bulurlar. Konuyu cep telefonu takip programı üzerinden düşünelim. Anroid ve iOS sürümlerinde çalışabilecek, düzenli olarak güncellenip çalışır tutulacak, hızlı ve sorunsuz şekilde sunucuları üzerinden toplanan bilgileri size iletecek ve bu kadar maliyetli bir işlemi bedavaya verecek… Unutmayın, bir şey kulağınıza imkansız gibi geliyorsa büyük ihtimalle imkansızdır.

Telefonu Takip Etme Programı

Numarayı Gir:

Ücretsiz Telefon Takip Programı ve Sorunları

İnternetten ücretsiz olarak dağıtıldığı söylenen programlardaki ortak sorunlara göz atalım:

  • Ücretsiz olduğunu söyleyen bir telefon takip programı büyük ihtimalle çalışmayacak ve emeğiniz, vaktiniz boşa gidecek. Başta çalışıyor gibi görünse bile bir süre sonra çalışmayı durdurabilir, daha kötüsü hata vererek ya da telefonda sorunlara sebep olarak böyle bir uygulamanın yüklü olduğunu yakalatabilir.

  • Ücretsiz olduğunu söyleyen cep telefonu takip programı aslında ücretli bir programın deneme sürümü çıkabilir. Her yerde ücretsiz telefon takip programı indir yazmasına rağmen belirli bir süre sonra çalışmayı durdurup ya da hemen kurulumun ardından sizden para isteyen programlara rastlanmaktadır. Takip edilecek cihaza çoktan programı kurduğunuz varsayılarak sizden normalde olduğundan daha fazla para talep edilebilir.

  • Program gerçekten ücretsizdir ama yine de sizden çok fazlasını götürebilir. Başka bir telefonu takip etme için kullanacağınız uygulamaya geniş izinler vermeniz elbette normal bir durum. Ama suistimal edilmeye de açık. Güvenilir olmayan bir program telefondan girilen bütün bilgileri size raporladığı gibi kendi çıkarları için de kullanabilir. Kredi kartı bilgiler gibi hassas içerikleri çalabilir.

Uygun Fiyatlı Bir Programla Telefon Takip Etme

Yaptığı iş hakkında dürüst ve programı ücretsiz bir şekilde denemenize imkan tanıyan, para iade garantisi sunan uygun fiyatlı bir telefon takip programı bulmak hiç de zor değil. Makul bir harcama yaparak telefon takip etme işlemine hiç stres yaşamadan başlayabilirsiniz.

Farklı özellik paketleri bulunan ve farklı süreler için satın alınabilen mSpy sektörün devlerinden olmasına ve profesyonel bir çözüm sunuyor. Buna rağmen herkesin sahip olabileceği bir fiyata satın alınabiliyor. Müşteri hizmetleri ve kurulum yardımı, ücretsiz deneme süresi ve para iade garantisi ile denediğinize pişman olmayacağınız bir ürün.

Ayrıca oku: Whatsapp casus programlarını

Özellikleri arasında konum takibi, arama ve mesajlaşma takibi, anında mesajlaşma uygulamalarının ve diğer uygulamaların takibi, keylogger, internet sitesi geçmişine ulaşma ve engelleme seçenekleri bulunuyor. Başka bir telefonu takip etme için ihtiyacınız olan her şey tek bir telefon takip programı içerisinde. Ücretsiz bir program arayarak daha fazla vakit kaybetmek istemiyorsanız muhakkak incelemelisiniz.

Localize.mobi İle Bir Telefon Sadece Telefon Numarası İle Ücretsiz Nasıl Takip Edilir?

localize

Gelelim listemizin en pratik uygulaması olan Localize.mobi telefon takip uygulaması ve onun avantajlarına.

Localize.mobi telefon takip uygulaması ücretsiz bir uygulama kadar dağınık iş yapmaz ve oldukça pratiktir. Localize.mobi üzerinden konumunu öğrenmek istediğiniz bir telefona fiziksel erişim olmadan telefon takip yapabilirsiniz. 

Bunun için önce Localize.mobi’ye kaydolmalısınız. Kayıt işleminin ardından takip etmek istediğiniz telefon numarasını Localize.mobi’deki ilgili alana girmeniz gerekecektir. Numarayı bu alana girdikten sonra Localize.mobi girdiğiniz bu numaraya SMS gönderecektir. Gönderilen SMS’in ardından SMS’i gönderdiğiniz telefondan bu SMS’teki linke tıklanması halinde telefonun konumu doğrudan takip eden kişi ile Localize.mobi aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İşte Localize.mobi ile telefon konum takibi yapmak bu kadar basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ekstra yazılım yükleme veya diğer karmaşık süreçlerle uğraşmak istemeyenler için sadece bir internet sitesi kullanmak kadar kolay olan Localize.mobi ile telefon takibi yapmak oldukça keyiflidir.

2 Comments

  1. Hande bayındır Reply

    İphone telefondan samsung telefonu takio etmek istiyoeum. Google olay şifresini bilmiyorum. Kurulumu yapmama yardımcı olunabilir mi gece saatleri mümkün benim için

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status