En İyi Ebeveyn Kontrol Programı

Çocukları takip etmek belki çok zor olabilir; ama onları emanet edecek bir çocuk takip programı bulmak daha da zor. Çünkü sorumlu ve sorumluluklarının farkında olan ebeveynler için en iyi ebeveyn kontrol programı kullanmak dışında bir alternatif yok.

Ebeveyn Kontrol Programı

ebeveyn kontrol programı

Çocukları takip etmek için kullanılabilecek birçok farklı çocuk takip programı bulunuyor. Bunların kimisi sadece internet sitesi ve program engelleme özelliklerine sahipken kimisi yüklendikleri telefonu adeta bir casus telefon hâline getirerek konumları, aramaları, mesajlaşmaları ve sosyal ağlardaki aktiviteleri izleme gibi sayısız takip özelliği sağlamaktadır.

İkinci türdeki ebeveyn kontrol programları casus yazılım olarak adlandırılır. Eğer çocuklarınızı tam olarak kontrol edebilmek, onlara sadece yasaklar koymak istemiyorsanız bu programlardan birini kullanmanız en iyisidir.

Çocuklarda Kullanmaya En Uygun Casus Yazılım

Çocuklar hassas varlıklardır ve hayatlarının büyük kısmını birlikte geçirdikleri telefonlarından toplanan bilgileri rastgele bir casus yazılıma tespit etmek onlara zarar verebilir. Bu yüzden neredeyse bütün casus yazılımların çocuklar için uygun olduğunu söylemesine kanmadan bunu kanıtlayacak verilere bakılmalı.

mSpy Review

mSpy çocuklar konusunda ödüllü gizlilik danışmanı Shai Samet tarafından kurulan kidSAFE programından Listed rozeti almaya hak kazanmış ve çocuk takip programı olarak güvenilirliğini ispatlamış bir casus yazılım.

Ebeveyn telefon takip yaparken mSpy sayesinde çocuklarının bilgilerinin başkalarının elin geçmeyeceğinden emin olabiliyor. Bunu sağlamak için mSpy’da 256 bit şifreleme teknolojisi kullanılıyor ve bütün bilgiler bu şifreleme ile kontrol paneline iletiliyor. Ne transfer sırasında ne de daha sonra toplanan bilgiler istemeyeceğiniz kişiler tarafından görülemiyor.

mSpy Satın Alın

mSpy’ın Çocuk Takip Programı Olarak Sundukları

mSpy onu en iyi ebeveyn kontrol programı yapan gelişmiş takip ve önlem özellikleri sunuyor. Diğer özelliklerden daha ön plana çıkanları şöyle sıralayabiliriz:

 • Aramaları Görüntüleme ve Engelleme

 • Ziyaret Edilen İnternet Sitelerini Görüntüleme ve Engelleme

 • Anında Mesajlaşma Uygulamaları İçerisindeki Mesajlaşmaları, Paylaşımları Görüntüleme ve Bu Uygulamaları Engelleme (Hangouts, Tinder, Facebook Messenger, WhatsApp, Skype, Snapchat ve Diğerleri)

 • Oyunları ve Diğer Uygulamaları Görüntüleme ve Uygulamalara Erişimi Kısıtlama

 • Çocukların Gün İçerisinde Gittikleri Yerleri Öğrenme ve İstediğiniz Konumlar İçin Giriş / Çıkış Uyarıları Alma

 • Anahtar Kelime Uyarısı (Uygun Olmadığını Düşündüğünüz Bir Kelime, Cümle Kullanılırsa Haberdar Olun)

 • Cihazdaki Bütün Fotoğrafları ve Videoları Görme

 • Çalınma / Kaybolma Durumlarında Cihazı Bulma, Silme ve Kilitleme

2 Comments

  1. owner Post author Reply

   Fiyatları programın resmi sayfasından öğrenebilirsiniz, müşteri destek ekibi ile iletişim kurarak yardım alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status