iPhone Casus Yazılım İndir

iPhone casus yazılım indirmek istediğinizde araştırma yaparken saatlerin nasıl uçup gittiğini anlamayabilirsiniz. Hele bir de iPhone takip programı ücretsiz olsun diyorsanız teker teker indirip denerken hiçbiri istediğiniz sonucu vermediği için yaşayacağınız stres her geçen saatle artacaktır.

iPhone Casus Yazılım

Numarayı Gir:

iPhone casus yazılım

iPhone takip için kullanılabilecek yazılımlar arasında kaybolmak istemiyorsanız sizden önce bu yazılımları denemiş kişilerin yorumlarını ve beğeni seviyelerini göz ardı etmemeniz gerekiyor.

Diğer kullanıcıların memnun kaldığı ürünlere baktığımızda mSpy‘ın %95 memnuniyet oranına sahip olduğunu görüyoruz. Kullanıcılarının neredeyse tamamının kullanmaktan memnun kaldığı bir ürünü deneyerek kendinizi araştırma zahmetinden kurtarabilirsiniz. mSpy’ın elişmiş takip özellikleri, ücretsiz deneme süresi, ilk kurulum yardımı ve müşteri destek hizmeti başka yere bakmanıza gerek kalmayacak.

mSpy Satın Alın

mSpy iPhone Kurulumu

Rakiplerinin aksine mSpy iPhone kurulumu için iki farklı yol izleyebiliyorsunuz. Biri jailbreakli biri de jailbreaksiz cihazlar için.

Takip etmek istedikleri iPhone’a jailbreak yapmak istemeyenlere daha az özelliğe sahip olmasına rağmen jailbreaksiz bir çözüm sunulması gayet yerinde bir adım olmuş. Yine de mSpy’ın sunduğu bütün özelliklere sahip olmak isterseniz jailbreak yapmanız gerekecek. Hangi pakette hangi iPhone takip özelliklerin bulunduğunu mSpy’ın satın alma sayfasından inceleyebilirsiniz.

Kuruluma geçecek olursa adımları şöyle sıralayabiliriz:

  • mSpy’ın paketlerinden birinin satın alınması.

  • Yükleneceği ve takip işleminin yapılacağı cihaza jailbreak yapılması. (Jailbreaksiz paket tercih edildiyse bu adıma gerek yok.)

  • Satın alma işleminden sonra gönderilen e-postadaki bağlantıdan mSpy’ın yükleneceği telefona indirilmesi.

  • İndirilen dosyanın çalıştırılarak ekranda belirecek pencerelerdeki izinlerin verilmesi ve istenen bilgilerin doldurulması. (Kullanıcı adı ve şifre gibi bilgiler gönderilen e-postada yer alıyor.)

Kurulum adımları bu kadar kısa. Tabii dikkat etmeniz gereken bazı konular var. mSpy, takip edilmek istenen iPhone’a kurulacak. Kendi iPhone’nunuza kurarak başka bir telefonu takip etmeniz mümkün değil. iPhone takip sonucunda ele geçirilen aktiviteleri gönderilen e-postada bilgileri bulunan kontrol panelinden, istediğiniz bir tarayıcı ile giriş yaparak görüntüleyeceksiniz.

Kurulum işlemi için takip edilmek istenen iPhone’u elinize almanız ve varsa kilit ekranını geçmeniz gerekiyor. mSpy ve diğer iPhone casus yazılım uygulamaları uzaktan yüklenemez. Buna tek istisna jailbreaksiz mSpy’ı kullanmak istediğinizde, telefonun iCloud bilgilerine sahip olduğunuzda ve telefonda iCloud açık olduğunda yaşanıyor. Ama bu durumda bazı özelliklerden feragat etmeniz gerekiyor. Örneğin jailbreaksiz cihazlarda iMessage, WhatsApp ve Skype mesajlarına ulaşılabilmesine rağmen Facebook takip yapılamıyor.

iPhone takip programı ücretsiz olamıyor ne yazık ki. Ama mSpy sayesinde uygun fiyata iPhone takip ederek sevdiklerinizin güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın