En iyi SMS takip uygulamaları 2024

İngilizceden “Short Message Service” olarak kısaltılan ve telefonlar arası kısa mesajların iletimini sağlayan SMS’ler bugün hala telefondaki verilerimizin en büyük kısmını oluşturuyor. İster Türkçe karakterli istenirse de yabancı karakterlerle ve emojilerle zenginleştirebilen bu metinleri sevdiklerimizden haber almak ya da haber vermek için kullanıyoruz.

Ancak SMS’ler cihaza ve kişiye özel olduğu için erişim yaşamakta güçlük çekebiliyoruz. Sen de bu güçlüğü çekenlerden biriysen sana harika bir haberimiz var. Günümüz teknolojisi artık başkalarının sms mesajlarını takip etmeyi mümkün kılıyor. Diğer bir değişle mesaj takip ya da sms takip artık hayal değil! Nasıl mı? Haydi bu oldukça kolay işleme beraber göz atalım ve nasıl oluyor görelim.

Başkalarının SMS’leri Nasıl Okunur?

Gün içinde birçok yerden SMS alıyor ya da birçok kişiye SMS gönderiyoruz. SMS içerikleri metin olabildiği gibi fotoğraf veya video gibi multimedya formatları da içerebiliyor. Teknolojinin de desteğiyle bugün istediğin tarzda SMS göndermek mümkün.

Hatta bu gönderilen SMS’leri takip etmek de öyle! Şimdi sana en iyi mesaj takip programlarını ve diğer alternatif sms okuma programlarını anlatacağız. Böylece sen de sana en uygun çözümü bularak dilediğin cihazdaki SMS’leri kolayca okuyabileceksin.

SMS Takip Programi

ayrıca oku: telefon takip programı

En İyi 10 SMS Takip Uygulaması

En iyi mesaj casusu uygulamaları seçebilmeniz adına bilginize sunmak için bir liste oluşturduk. İşte en iyi 10 kısa mesaj hack’leme uygulaması listesi:

SIRA YAZILIM PUAN DEĞERLENDIRME DESTEKLENEN OS IADE SÜRESI 24 SAAT DESTEK FIYAT TARIF
1

mSpy
Yıldız Değerlendirme Android (tüm cihazlar), iOS (jailbreak gerektirmez), Mac OS, Windows 10 gün var $31.29 mSpy takip edilen telefon üzerinde alınan, gönderilen ve hatta silinen mesajları bile herhangi bir sorun çıkarmadan takip etme kapasitesine sahip. Kullanıcı kaydı kısa mesaj aldıktan/gönderdikten saniyeler sonra güncelleniyor.
2
Mobile Spy
Yıldız Değerlendirme Android, Blackberry 10 gün No $35.99 Mobile Spy gönderilen, alınan ve silinmiş mesajları takip eder. Herhangi bir bug bulunmuyor ama raporlamada küçük bir gecikme mevcut (genellikle birkaç dakika sürüyor).
3
SpyBubble
Yıldız Değerlendirme Symbian, Android, iOS, Blackberry, Windows Mobile No No

$49.95

SpyBubble gönderilen ve alınan tüm kısa mesajları gösteriyor ancak telefonda göründükten hemen sonra silinen bazı mesajları atlayabiliyor. Senkronizasyon hızı makul.
4
Spyera
Yıldız Değerlendirme Symbian, Android, Apple, Blackberry No No $189.00 Spyera iyi bir eş zamanlama hızıyla tüm mesajları takip ediyor ancak silinen bazı mesajları kontrol panelinde görüntülenmiyor.
5
iSpyoo
Yıldız Değerlendirme Android, iOS, No No $19.99 iSpyoo oldukça iyi çalışıyor ancak kullanıcı kısa süre içinde çok sayıda mesaj alırsa bazı mesajları atlayabiliyor.
6
TheTruthSpy
Yıldız Değerlendirme iOS, Android No No $21.99 TheTruthSpy test sırasında bütün mesajları takip etti ancak eş zamanlama hızı biraz yavaş, telefon modeline ya da işletim sistemine bakılmaksızın.
7
PhoneSheriff
Yıldız Değerlendirme Android (Tablets and Phones), iPhone No No $0.00  PhoneSheriff mesajların yüzde 95’ini iyi bir senkronizasyon hızı ile takip etti ancak sözünü ettiğimiz tüm uygulamalar arasında gösterge paneli ve raporlama opsiyonları en kötü olan yazılım buydu.
8
Flexispy
Yıldız Değerlendirme Symbian, Android, iPhone, Blackberry No No $68.00 Flexispy test sırasında tek bir mesajı kaçırmadı ancak raporlama panelindeki bir bug yüzünden aynı konuşmanın içinde olsa bile bazı mesajların tarihi hatalıydı.
9
Highster Mobile
Yıldız Değerlendirme Android, iPhone/iPad/iPod (iOS) No No $147.99 Highster Mobile’in eş zamanlama ve eksik mesajlarla (%10’a kadar) ilgili ciddi problemleri oldu ancak gösterge paneli gayet kesin ve detaylı.
10
MobiStealth
Yıldız Değerlendirme Symbian, Android, iPhone, Blackberry, Windows Mobile No No $79.99 Mobistealth ortalama bir hıza ve %7’lik bir ‘kayıp mesaj’ oranına sahip. Ayrıca izlenen mesajları bazı cihazlar üzerinde görüntülemeye izin vermeyen bir gösterge paneli bug’ından muzdarip.

En İyi Tespit Edilemez SMS Takip Programı mSpy

mSpy: Bu harika uygulama en organize ve en kullanıcı biçimde eksiksiz raporlar verme konusunda öncelikli bir konumu elinde tutuyor. Gereksinimlerinize uygun bir üyelik planı almanız gerekecek ve casus yazılımı çocuğunuzun ya da çalışanınızın telefonuna yüklendiğinde, takip sürecine hemen başlayacaktır. mSpy tüm kayıtları takip etmek ve hiçbir şeyi kaçırmadan tüm detayları sunma konusunda en iyi konuma sahip. Hiçbir aracından ödün vermiyor ve başka bir çok özelliğin yanı sıra kısa mesaj kayıtlarını da sağlıyor.

mSpy Satın Alın

Mobilespy SMS Casusluğu

Mobilespy: Bu online takip aktiviteleri için tasarlanmış ayrıcalıklı bir web sitesi ve isminden de anlaşılabileceği gibi bu harika casusluk uygulaması cihazı hack’lemek için ihtiyacınız olan her şeye sahip. Takip edilecek şey, kısa mesajlar, jeo lokasyon, arama kayıtları ve cep telefonu üzerindeki hemen hemen her operasyon olabilir.

SpyBubble Kısa Mesaj Yazılımı

SpyBubble: Hack’leme için tasarlanan balonları bulunuyor ve entegre edilmiş takip paketlerinde bir sürü harika özellik sunuyor. Şefkatli bir ebeveyn olarak, uzaktan erişim ve aktivitelerin en eksiksiz detaylarını elde etmek adına pakette söz edilen tüm özellikleri kullanabilmek için uygulamayı çocuğunuzun – kızınızın ya da oğlunuzun – cep telefonuna yükleyebilirsiniz. SpyBubble casusluk aracı profesyonelller arasında oldukça tanınmıştır.

SMS’leri Takip Etmek için Spyera Casus Yazılımı

Spyera: Akıllı ceptelefonları çağında, SpyEra uygulaması en iyi ve rakipsiz casusluk çözümlerinden biri ve bunun yardımıyla tüm kısa mesajları (hatta silinmiş olanları da) eksiksiz açıklamalarıyla nasıl takip edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kısa mesaj takip eden kişiler, başka insanların SMS’lerini kendi sebepleri için hack’leyebilir ancak bu nedenleri yasal olması gerekiyor. Yasadışı kısa mesaj hack’leme yasaklanmıştır ve bunun kötüye kullanımından kaçınılmalıdır. Spyera izleme özellikleri sayesinde istediğiniz kişi hakkında öğrenmeniz gereken her şeyi sağlar.

Ispyoo Kısa Mesaj Takibi

Ispyoo: Ispyoo üzerinden herhangi bir nedenle casusluk yapmanız mümkün. Ispyoo güzel bir biçimde bir araya getirdiğimiz en iyi özelliklerin arasında 5’inci sırada geliyor. Bütün etkinlikleri göreceksiniz ve mevcut yazılım üzerinden cep telefonu hakkındaki tüm bilgileri elde edebilirsiniz. En iyi takip sonuçlarını anlmak için bu uygulamayı herhangi bir Android telefonuna ya da iPhone’a yükleyebilirsiniz – emriniz altındakilerden erkek arkadaşlara/kız arkadaşlara ya da karılardan/kocalara kadar.

Uzaktan SMS Takip Uygulaması TheTruthSpy

TheTruthSpy: Hack’lem uygulamaları herhangi biri hakkındaki gerçeği sunuyor ve onların gerçek yüzlerini açığa çıkarıyor. Bu günlerde insanlar zamanlarının çoğunu cihzlarıyla birlikte geçiriyor ve bu yüzden de günlük aktivitelerini kontrol etmek için kısa mesajlarına bakmak bir gereklilik haline geldi. TheTruthSpy, eylem detaylarını vererek gerçeği açığa çıkarıyor.

PhoneSheriff SMS Takip Yazılımı

PhoneSheriff: Phonesheriff kısa mesaj takibi uygulaması, izleme gereksinimleriniz için eksiksiz özellikleri olan sonuçlar veriyor. Phonesheriff tüm casusluk ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızda olduğu için artık hiçbir şeyi kaçırmaktan endişe duymanıza gerek yok. Detayları siteyi ziyeret ederek elde edebilirsiniz.

FlexiSpy SMS Takibi Yazılımı

FlexiSpy: Bu müthiş hack’leme aracı esnek bir yaklaşıma sahip: yani takip edilen tüm aktiviteleri kontrol edebilmeniz bakımından. Kısa mesajların yanı sıra, size arama kayıtları, GPS konumu, anında mesaj aktiviteleri özelliklerini ve çok daha fazlasını veriyor. Şirket tarafından sağlanan kontrol paneli üzerinden tüm detayların izini sürebileceksiniz.

Highster Mobile SMS Takip Uygulaması

Highster Mobile: Biri hakkında kısa mesajlarını hack’leyerek bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bunu en iyi Highster Mobile hack’leme uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Unutmayın, bu hack’leme yalnızca meşru ihtiyaçlar için kullanılmalı, suç teşkil edecek bir unsur içermemeli ve ücret karşılığında özel bilgilerin takip edilmesine izin vermemeli.

Mobistealth Kısa Mesaj Casusu

Mobistealth: Herhangi bir cihaz hakkında bilgi çalmak artık göz korkutucu bir iş olmaktan çıktı. Detayları Mobistealth’in özelliklerini kullanarak uzaktan laptop, cep telefonu ya da başka cihazlardan okuyabilirsiniz. Uygun bir fiyatı var ve hiçbir şeyi kaçırmadan bütün detayları veriyor.

Doğru planı ve casus uygulamasını seçerseniz, kısa mesaj hack’leme kolay bir iş olabilir. O yüzden, akıllı olun ve en iyi takip paketini seçin.

SMS Takip Programı Nasıl Kullanılır?

Her ne kadar zor olduğu düşünülse de mSpy ve diğer sms takip programlarının kurulumu oldukça kolaydır. Aşağıdaki adımları izleyerek sen de kolayca mSpy kurulumunu gerçekleştirebilirsin:

  1. İlk istikametimiz, mSpy’a ulaşabileceğin tek orijinal link olan mspy.org adresini ziyaret etmek.
  2. Sayfa ulaştığında sayfanın hemen sağ üst kısmında bulunan “Şimdi dene” seçeneğine tıkla.
  3. Karşına çıkacak sayfada yer alan boş kutucuğa geçerli bir e-posta adresi girmelisin.
  4. Adresi girdikten sonra hedef telefonun türünü seçmen gerekiyor, bunu da ekrandaki ufak menüden kolaylıkla yapabilirsin.
  5. Cihaz türünü seçtikten sonra sıra ödeme planını seçmekte. 3 aylık, 6 aylık veya 1 yılık paketlerden senin için uygun olanını seçebilirsin.
  6. Ödeme planını seçince sıra programı yüklemeye geliyor. Çok karmaşık olmamakla birlikte bu konuda mSpy’ın sana sunacağı yönlendirmelere güvenebilirsin.

İndirebileceğiniz Bir Mobil Casus Uygulaması Mı Arıyorsunuz?

Eğer hiperaktif bir çocuğun rahatsız ebeveyniyseniz ya da birinin kısa mesajlarına erişmek istiyorsanız, o zaman her bir etkinliği tek tek takip etmek hedef telefona yükleyeceğiniz bir sms takip yazılımı ile mümkün. Böyle bir işlem, cep telefonu kullanıcısının bilgisi dışında uzaktan gerçekleştirilebilir. Hack’leme işlemi pek çok nedenden yapılabilir; örneğin erkek arkadaşların, kız arkadaşların, kızınızın, oğlunuzun, karınızın, kocanızın ya da başka birinin Verizon ya da başka bir cihaz üzerindeki aktivitelerini ya da arama kaydını incelemek gibi. İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz en iyi hack’leme uygulamaları üzerinden iPhone ya da Android telefonları hedef alabilirsiniz.

Kısa Mesaj Hack’leme Uygulamaları Ne Kadar İşe Yarar?

Kısa mesajlar, bir kişinin mesajlaşma görüntülemeleri hakkında en iyi bilgiyi elde etmek için faydalıdır. Bu ücretsiz kısa mesajlar tarih, saat, içerik ile birlikte toplanıyor ve bunlar üzerinden düzenli bir rapor oluşturabiliyorsunuz. Kısa mesaj takibi, bütün cep telefonlarında gerçekleşen konuşmaları görüntülemenin en iyi yolu. Casus yazılım sağlayıcınızın sunduğu uygulamanın kontrol paneli sayesinde silinmiş mesajları bile alabileceksiniz.

ayrıca oku: Casus program 2024

Kendi deneyimimiz ve müşteri değerlendirmeleri ile en iyi kısa mesaj hack’leme uygulamalarından oluşan bir liste hazırladık. Buen iyi şirketleriyi hizmetler sunuyor ve kısa mesaj takibi servisi çeşitli izleme planları altında sunuluyor. SMS’leri okumak hedef kullanıcıyı en iyi şekilde tanımanıza izin verecek. İnsanlar sohbet etmeyi sever ve bu yüzden de uygun sonuçları almak için bunların bir takip uygulaması tarafından kayıt altına alınması gerekir.

Sonuç

Telefon mesajları takip etme artık günümüzde imkansız değil. Güvenlik, risk ya da merak; sebebi hangisi olursa olsun hedeflenen bir telefonun mesaj takibi artık kolaylıkla yapılabiliyor.

Bunun için sunulan çözümler arasında özel yazılımlar olduğu gibi kolay online çözümler de mevcut. Sen de sms takip ya da mesaj takip uygulamalarıyla tanışmak istiyorsan, sana sunduğumuz birçok seçenekten uygun olanı tercih edebilir ve hemen dilediğin yerden sms takibine başlayabilirsin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status