En İyi iPhone Takip Programı 2020

 

En İyi iPhone Takip Programı Çözümlerini Sunan En İyi Şirketlerin Listesi

Listemiz, iOS erişimli cihazlar için en iyi iPhone takip programı seçimi yapmanıza gerçekten de yardımcı olacak. Bu iPhone takip program markaları, kullanıcılar tarafından yapılan puanlamalara, tecrübelere, teknolojik özelliklerine, fiyatlandırmalarına ve insanlar arasındaki popülerliğine dayanarak sıralandı.

SIRAYAZILIMPUANDEĞERLENDIRMEDESTEKLENEN OSIADE SÜRESI24 SAAT DESTEKFIYATTARIF
1iPhone takip programı mSpy
mSpy
YıldızDeğerlendirmeAndroid (tüm cihazlar), iOS (jailbreak gerektirmez), Mac OS, Windows10 günvar$31.29tüm iPhone, iPad, iPod sürümleri ile uyumlu (jailbreak’e gerek yok!)
2
Mobile Spy
YıldızDeğerlendirmeAndroid, BlackberryNoNo$35.99Tüm iOS cihazları (3.1’den 8.1’e kadar, jailbreak yapılmış OLMALI)
3
SpyBubble
YıldızDeğerlendirmeSymbian, Android, iOS, Blackberry, Windows MobileNoNo

$49.95

2G, 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5S ve 5C ile 2.x, 3.x, 4.x, 5.x, 6.x ve 7.x işletim sistemleri, iPad WiFi, iPad 3G, iPad 2 WiFi ve iPad 2 3G ile 4.x ve 5.x işletim sistemi (jailbreak gerekli!)
4
Spyera
YıldızDeğerlendirmeSymbian, Android, Apple, BlackberryNoNo$189.00Tüm Apple cihazları, jailbreak ZORUNLU!
5
iSpyoo
YıldızDeğerlendirmeAndroid, iOS,NoNo$19.99Apple iPhone 2G, 3GS, 4s, 5cs, 6 plus, jailbreak – gerekli!
6
TheTruthSpy
YıldızDeğerlendirmeAndroid, iOSNoNo$21.993G ve daha yeni sürüm iPhone’lar için kullanılabiliyor ayrıca iOS 6 ve daha yeni sürümlere sahip diğer Apple cihazları için de uygun. Jailbreak gerekiyor!
7 
PhoneSheriff
YıldızDeğerlendirmeAndroid (Tablets and Phones), iPhoneNoNo$0.00 iOS 6-8’e sahip olan çoğu Apple cihazıyla uyumlu. iOS 8 üzerinde çalışan iPad’lerde küçük bug’lar raporlandı. Çalışması için jailbreak yapılmış olması gerekiyor.
8
Flexispy
YıldızDeğerlendirmeSymbian, Android, iPhone, Blackberry10 günNo$68.00iOS 6 ve daha üstü modellerde çalışan tüm iPhone 3G-6 ile eksiksiz uyumluluk. Jailbreak yapılmalı.
9
Highster Mobile
YıldızDeğerlendirmeAndroid, iPhone/iPad/iPod (iOS)NoNo$147.99tüm iPhone sürümleriyle iyi çalışıyor ancak iPad mini serileriyle sorunlar çıkıyor. Cihazda jailbreak yapılmış olması gerekiyor.
10
MobiStealth
YıldızDeğerlendirmeSymbian, Android, iPhone, Blackberry, Windows MobileNoNo$79.99iPhone’lar, iPad’ler ve iPod’ların tüm modern versiyonları üzerinde çalışıyor. Ancak jailbreak yapılmış iOS 7 hata verebiliyor. Jailbreak gerekiyor.

En İyi 10 iPhone Takip Programı, Mobil Takip Uygulamaları – kısa değerlendirmeler!

mSpy

mSpy iPhone takip programı, rakipsiz iPhone 4, 4s, 5, 5s, 5c, 6 ve 7 çözümleri sunuyor. Kişisel ve profesyonel paketlerine eklenen en iyi özellikler ve teknolojilerle mSpy iPhone takip programının casusluk yaklaşımından şüphesiz hoşlanacaksınız. Muhteşem mSpy casus yazılım uygulaması insanlar arasında yaygın olarak kullanılıyor ve şirket dünya çapında 1 milyondan fazla müşteriye sahip. Hedef cep telefona jailbreak yapın ve yazılımdan en iyi sonuçları almak için mSpy uygulamasını indirin.

mSpy Satın Alın

MobileSpy

MobileSpy, en iyi iCihazlar ve diğer cep telefonları için tasarlanmış en etkili iPhone takip etme programı. Takip paketlerinde bütün özelliklere bir arada sahip olacaksınız ve ihtiyaçlarınızı karşılayan paketleri seçebileceksiniz. Fiyatları rekabetçi ve müşteri hizmetleri de iyi. MobileSpy iPhone takip programı iyi bir iPhone tabiki seçimi.

SpyBubble

Muhteşem SpyBubble iPhone casus yazılım uygulaması, iyi bir iPhone ve iPad takibi opsiyonu. İnternete erişimi olan tüm mobil cihazları takip etme özelliğine sahip ve bu kategoride akıllı cep telefonları da takibe alınabiliyor. SpyBubble iPhone casus yazılımı sınıflandırma bakımından oldukça rekabetçi ve hedef cihazdan hiçbir şeyi kaçırmanıza izin vermiyor. SpyBubble sayesinden uzaktan takibe alma işi kolay bir hale geliyor.

Spyera

Spyera ile iPhone casus programı, takibi en iyi biçimde gerçekleştirmek için tasarlanan farklı paketlerle verilen çeşitli özellikleri sayesinde oldukça kabul görmüş bir opsiyon. Bu görünmez özellikler iCihazlar için özel geliştirilen teknolojiler üzerine kurulmuş ve iOS 7 ile 8 kullanıcısı olan erkek arkadaş, kız arkadaş, eş (karı ya da koca) hakkında tüm aktivite detaylarını gizlice elde etmenize yardımcı oluyor. Hedef cep telefonuna Spyera iPhone takip programını indirdikten sonra fark edilmeden herhangi bir dataya erişmenize izin verdiği için en güçlü özelliklerinden biri bu.

iSpyoo

Bu takip şirketi iPhone takip sonuçlarının en iyi şekilde nasıl sunulabileceğini ortaya koyuyor. Paketleri size hiçbir şeyi kaçırmadan iPhone casus yazılım çözümleri verebilmek için birbiriyle birlikte çalışan farklı özellikleri içeriyor. iPhone takip, iSpyoo takipçisiyle çok daha kolay bir hale geldi. Bu iPhone takip programı Apple telefonuna kurmadan önce cihaza jailbreak yapmayı unutmayın.

TheTruthSpy

Yakınlarınız ve çocuklarınız hakkındaki tüm gerçekleri, hedef iPhone’a TheTruthSpy uygulamasını indirerek ortaya çıkarın. Bu muhteşen iPhone takip yazılımı, ihtiyaç duyan insanlar için sunulan ve yaygın olarak kullanılan bir uygulama. Zaman zaman ebeveyn sorumluluğunuz çocuklarınızı takip etmeyi gerekli kılar. Çocukların yanlış insanların eline düşme riskini inkar edemezsiniz ve akıllı ebeveynler de onların sms mesaj aktivitelerine göz kulak olmak için en iyi teknikleri kullanmayı tercih ediyor. TheTruthSpy iPhone takip programını deneyin ve onlar farkına varmadan cihazlarını takibe alın.

PhoneSheriff

Harika bir iPhone casusu yazılımı, PhoneSheriff uygulaması ile elinizde. Ve takip edilen iCihazlardan en iyi sonuçları alabilirsiniz. iPhone takip PhoneSheriff tarafından kolayca gerçekleştiriliyor ve hatta size çocuklarınızın, yakınlarınızın ve çalışanlarınızın dünyasını gerçekten anlamanıza bile yardımcı olabiliyor.

FlexiSpy

Muhteşem Flexispy iPhone takip programı 10 günlük para aidesi garantisiyle geliyor ve harika iPhone takip etme programı özellikleri sunuyor. E-postaları, kısa mesajları, arama kayıtlarını, tarama geçmişini, anında mesajlaşma detaylarını, GPS konumunu, kamera fotoğraflarını ve çok daha fazlasını incelemeniz için size yardımcı oluyor. FlexiSpy iPhone takip programı takip alanında ziyadesiyle güvenilir bir uygulama ve en iyi teknolojilerin kullanılması bu uygulamayı dünya çapında kabul görmüş bir iPhone casus yazılım haline getiriyor.

Highster Mobile

Highster mobile tarafından sunulan hizmetler muhteşem ancak bu cihaz sınırlı sayıda iPhone casus yazılım uyumlu cihazı desteklediği için cihaz uyumluluğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Eğer birini takibe almak zorundaysanız, Highster uygulamasına göz atmalısınız. İşe girişmeden önce uyumluluk listesini kontrol ettiğinizden emin olun.

MobiStealth

Bu iPhone takip programı seçerek birinin verilerini çalabilirsiniz. Uzaktan telefon izleme de iPhone casus yazılım en iyi özellikleri sunuyor ve cihaza jailbreak yaptıktan sonra uygulamayı oldukça kolaylıkca indirebiliyorsunuz. Artık çalışanlarınızın neler yaptığını kontrol etmek hiç de zor değil ve iPhone casusu yazılımını almak için MobiStealth paketlerinden birini alabilirsiniz.

Apple cihazları üzerinde çalışan en iyi iPhone takip programı, en yeni iPhone sürümleri olan 4, 4s, 5, 5s, 5c, 6, 6s, 7 modellerine yüklenebiliyor ve piyasaya çıkacak 8 ve daha sonraki modelleri için de hazır olacak. Eğer çocuklarınızdan emin olamayan bir ebeveynseniz, ya da eşinizden, birlikte olduğunuz kişiden (erkek ya da kız arkadaşınızdan) veya sizinle yakın bir ilişkisi olan herhangi birinden kuşku duyuyorsanız, gizli takip iPhone casus yazılımı uygulaması onları takibe almanız için size yardımcı olacak. Bu gizli takip uygulaması, GPS konum takibi, arama kayıtları, SMS mesajları, anında mesajlaşma, tarama geçmişi, kontak kişileri, kamerayla çekilen fotoğraflar ve çok daha fazlasını içeriyor.

iPhone takibi nasıl yapılır gizlice?

iPhone takip asla görünmez cep telefonu takipçilerinin sunduğu kadar kolay olmamıştı. Online olarak sağlanan en iyi iPhone casus yazılım listesini bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanını seçebilmeniz için özel olarak oluşturduk. Bu en iyi iPhone takip etme programları iPhone/iPad’ler üzerinde kurmak için zorunlu olan tek bir şart bulunuyor.

Ayrıca oku: Whatsapp Casus Programları

iPhone takip programı birinin telefonuna indirebilmek için cihaza jailbreak yapılmış olması gerek. Söz konusu süreç oldukça kolay ve çok fazla zaman ve çaba harcamanıza gerek kalmıyor. En iyi mobil takip özelliklerine izin vermek için yapmanız gereken tek şey cihazın ana yazılımını kırmak (jailbreak) olacak ve bunu yaptıktan sonra takip işlemine anında başlayabileceksiniz. Cihaz üzerindeki tüm aktiviteleri takibe almak için yaratılan iPhone takip çözümleri, çocuğunuz, kocanız, karınız ya da partneriniz farkına varmadan onun tüm kayıtlarını elde etmek için gerçekten çok yararlı. Bireysel kullanımın dışında, casus yazılım uygulamaları aynı zamanda size sadık olmayan çalışanları saf dışı bırakmak ve şirketin özel bilgilerinin üçüncü kişilere sızdırılmasını engellemek adına profesyonel olarak da kullanılabilir.