En İyi iPhone Takip Programı 2024

En İyi iPhone Takip Programı Çözümlerini Sunan En İyi Şirketlerin Listesi

Listemiz, iOS erişimli cihazlar için en iyi iPhone takip programı seçimi yapmanıza gerçekten de yardımcı olacak. Bu iPhone takip program markaları, kullanıcılar tarafından yapılan puanlamalara, tecrübelere, teknolojik özelliklerine, fiyatlandırmalarına ve insanlar arasındaki popülerliğine dayanarak sıralandı.

En İyi 11 iPhone Takip Programı, Mobil Takip Uygulamaları – kısa değerlendirmeler!

mSpy

mspy

mSpy iPhone takip programı, rakipsiz iPhone 5, 5s, 5c, 6, 7-12 çözümleri sunuyor. Kişisel ve profesyonel paketlerine eklenen en iyi özellikler ve teknolojilerle mSpy iPhone takip programının casusluk yaklaşımından şüphesiz hoşlanacaksınız. Muhteşem mSpy casus yazılım uygulaması insanlar arasında yaygın olarak kullanılıyor ve şirket dünya çapında 1 milyondan fazla müşteriye sahip. Hedef cep telefona jailbreak yapın ve yazılımdan en iyi sonuçları almak için mSpy uygulamasını indirin.

mSpy Satın Alın

SpyBubble

spybubble

Muhteşem SpyBubble iPhone casus yazılım uygulaması, iyi bir iPhone ve iPad takibi opsiyonu. İnternete erişimi olan tüm mobil cihazları takip etme özelliğine sahip ve bu kategoride akıllı cep telefonları da takibe alınabiliyor. SpyBubble iPhone casus yazılımı sınıflandırma bakımından oldukça rekabetçi ve hedef cihazdan hiçbir şeyi kaçırmanıza izin vermiyor. SpyBubble sayesinden uzaktan takibe alma işi kolay bir hale geliyor.

Detectico: Telefon Numarası İle Telefon Takip Uygulaması 

detectico

Telefon numarasını bildiğiniz birinin anlık olarak nerede olduğunu bir SMS ile öğrenebileceğiniz telefon takip uygulaması Detectico, listemizin sıradaki üyesi.

Detectico telefon takip uygulaması ücretsiz mi? Ne yazık ki bu soruya evet diyemiyoruz. Ancak ücretinin çok cüzi aylık sadece 13 TL olduğunu belirtebiliriz.

Uygulama üzerinden fiziksel erişim olmadan telefon takip yapılabiliyor. Bunun için telefon numarasını uygulamanın takip paneline girmeniz yeterli oluyor. Ardından girdiğiniz numaraya bir SMS gönderiliyor. SMS gönderilen telefondan bu mesajdaki linkte tıklanması halinde bu telefonun konumu otomatik olarak Detectico aracılığıyla konumu öğrenmek isteyen kişiyle paylaşılıyor.

Detectico ile telefon numarasını kullanarak konum öğrenmek işte bu kadar kolay.

İndirmek Detectico 

MobileSpy

MobileSpy, en iyi iCihazlar ve diğer cep telefonları için tasarlanmış en etkili iPhone takip etme programı. Takip paketlerinde bütün özelliklere bir arada sahip olacaksınız ve ihtiyaçlarınızı karşılayan paketleri seçebileceksiniz. Fiyatları rekabetçi ve müşteri hizmetleri de iyi. MobileSpy iPhone takip programı iyi bir iPhone tabiki seçimi.

Spyera

Spyera ile iPhone casus programı, takibi en iyi biçimde gerçekleştirmek için tasarlanan farklı paketlerle verilen çeşitli özellikleri sayesinde oldukça kabul görmüş bir opsiyon. Bu görünmez özellikler iCihazlar için özel geliştirilen teknolojiler üzerine kurulmuş ve iOS 7 ile 8 kullanıcısı olan erkek arkadaş, kız arkadaş, eş (karı ya da koca) hakkında tüm aktivite detaylarını gizlice elde etmenize yardımcı oluyor. Hedef cep telefonuna Spyera iPhone takip programını indirdikten sonra fark edilmeden herhangi bir dataya erişmenize izin verdiği için en güçlü özelliklerinden biri bu.

iSpyoo

Bu takip şirketi iPhone takip sonuçlarının en iyi şekilde nasıl sunulabileceğini ortaya koyuyor. Paketleri size hiçbir şeyi kaçırmadan iPhone casus yazılım çözümleri verebilmek için birbiriyle birlikte çalışan farklı özellikleri içeriyor. iPhone takip, iSpyoo takipçisiyle çok daha kolay bir hale geldi. Bu iPhone takip programı Apple telefonuna kurmadan önce cihaza jailbreak yapmayı unutmayın.

TheTruthSpy

Yakınlarınız ve çocuklarınız hakkındaki tüm gerçekleri, hedef iPhone’a TheTruthSpy uygulamasını indirerek ortaya çıkarın. Bu muhteşen iPhone takip yazılımı, ihtiyaç duyan insanlar için sunulan ve yaygın olarak kullanılan bir uygulama. Zaman zaman ebeveyn sorumluluğunuz çocuklarınızı takip etmeyi gerekli kılar. Çocukların yanlış insanların eline düşme riskini inkar edemezsiniz ve akıllı ebeveynler de onların sms mesaj aktivitelerine göz kulak olmak için en iyi teknikleri kullanmayı tercih ediyor. TheTruthSpy iPhone takip programını deneyin ve onlar farkına varmadan cihazlarını takibe alın.

PhoneSheriff

Harika bir iPhone casusu yazılımı, PhoneSheriff uygulaması ile elinizde. Ve takip edilen iCihazlardan en iyi sonuçları alabilirsiniz. iPhone takip PhoneSheriff tarafından kolayca gerçekleştiriliyor ve hatta size çocuklarınızın, yakınlarınızın ve çalışanlarınızın dünyasını gerçekten anlamanıza bile yardımcı olabiliyor.

FlexiSpy

Muhteşem Flexispy iPhone takip programı 10 günlük para aidesi garantisiyle geliyor ve harika iPhone takip etme programı özellikleri sunuyor. E-postaları, kısa mesajları, arama kayıtlarını, tarama geçmişini, anında mesajlaşma detaylarını, GPS konumunu, kamera fotoğraflarını ve çok daha fazlasını incelemeniz için size yardımcı oluyor. FlexiSpy iPhone takip programı takip alanında ziyadesiyle güvenilir bir uygulama ve en iyi teknolojilerin kullanılması bu uygulamayı dünya çapında kabul görmüş bir iPhone casus yazılım haline getiriyor.

Highster Mobile

Highster mobile tarafından sunulan hizmetler muhteşem ancak bu cihaz sınırlı sayıda iPhone casus yazılım uyumlu cihazı desteklediği için cihaz uyumluluğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Eğer birini takibe almak zorundaysanız, Highster uygulamasına göz atmalısınız. İşe girişmeden önce uyumluluk listesini kontrol ettiğinizden emin olun.

MobiStealth

Bu iPhone takip programı seçerek birinin verilerini çalabilirsiniz. Uzaktan telefon izleme de iPhone casus yazılım en iyi özellikleri sunuyor ve cihaza jailbreak yaptıktan sonra uygulamayı oldukça kolaylıkca indirebiliyorsunuz. Artık çalışanlarınızın neler yaptığını kontrol etmek hiç de zor değil ve iPhone casusu yazılımını almak için MobiStealth paketlerinden birini alabilirsiniz.

Apple cihazları üzerinde çalışan en iyi iPhone takip programı, en yeni iPhone sürümleri olan 4, 4s, 5, 5s, 5c, 6, 6s, 7 modellerine yüklenebiliyor ve piyasaya çıkacak 8 ve daha sonraki modelleri için de hazır olacak. Eğer çocuklarınızdan emin olamayan bir ebeveynseniz, ya da eşinizden, birlikte olduğunuz kişiden (erkek ya da kız arkadaşınızdan) veya sizinle yakın bir ilişkisi olan herhangi birinden kuşku duyuyorsanız, gizli takip iPhone casus yazılımı uygulaması onları takibe almanız için size yardımcı olacak. Bu gizli takip uygulaması, GPS konum takibi, arama kayıtları, SMS mesajları, anında mesajlaşma, tarama geçmişi, kontak kişileri, kamerayla çekilen fotoğraflar ve çok daha fazlasını içeriyor.

iPhone takibi nasıl yapılır gizlice?

iPhone takip asla görünmez cep telefonu takipçilerinin sunduğu kadar kolay olmamıştı. Online olarak sağlanan en iyi iPhone casus yazılım listesini bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanını seçebilmeniz için özel olarak oluşturduk. Bu en iyi iPhone takip etme programları iPhone/iPad’ler üzerinde kurmak için zorunlu olan tek bir şart bulunuyor.

iPhone takip programı birinin telefonuna indirebilmek için cihaza jailbreak yapılmış olması gerek. Söz konusu süreç oldukça kolay ve çok fazla zaman ve çaba harcamanıza gerek kalmıyor. En iyi mobil takip özelliklerine izin vermek için yapmanız gereken tek şey cihazın ana yazılımını kırmak (jailbreak) olacak ve bunu yaptıktan sonra takip işlemine anında başlayabileceksiniz. Cihaz üzerindeki tüm aktiviteleri takibe almak için yaratılan iPhone takip çözümleri, çocuğunuz, kocanız, karınız ya da partneriniz farkına varmadan onun tüm kayıtlarını elde etmek için gerçekten çok yararlı. Bireysel kullanımın dışında, casus yazılım uygulamaları aynı zamanda size sadık olmayan çalışanları saf dışı bırakmak ve şirketin özel bilgilerinin üçüncü kişilere sızdırılmasını engellemek adına profesyonel olarak da kullanılabilir.

IPhone İçin Takip Programı Ile Başkalarının Telefonlarını İzleyin

iPhone takip programı sayesinde size yalan söylediğinden ya da aldattığından endişe ettiğiniz kişilerin telefonlarını izlemeye alın.

IPhone Takip Programı Ile Neler Izlenir?

Sevgilinizin sizi aldattığından mı şüpheleniyorsunuz? Çocuklarınızın kötü arkadaşlar ya da zararlı alışkanlıklar edindiğinden mi endişe ediyorsunuz? Çalışanlarınızın mesai saatinde işten kaytardığını mı düşünüyorsunuz? iPhone takip programı sayesinde size yalan söylediğinden ya da sizi aldattığından şüphelendiğiniz herkesin telefonunu takip altına alabilirsiniz. Takip etmek istediğiniz telefona kuracağınız casus yazılım vasıtasıyla;

 • SMS takibi, MMS görüntüleme

 • Telefona gelen aramaları görme

 • Telefon rehberi ve arama geçmişini görüntüleme

 • E-posta okuma

 • Fotoğraf ve videolara erişim

 • Whatsapp, Viber, Skype, Facebook messenger, LINE, Telegram, Snapchat, Hangouts gibi mesajlaşma ve görüntülü sohbet programlarında mesajları görüntüleme

 • Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya ağı hesaplarına girme, paylaşım ve yazışmaları görüntüleme

 • GPS izleme fonksiyonu ile telefon konum takibi

 • Takvim, ajanda ve notları görüntüleme

 • Telefonda yüklü uygulamaları görüntüleme

 • Ziyaret edilen internet siteleri ve web geçmişini görüntüleyebilirsiniz.

IPhone Takip Programı Ücretsiz Deneme Sürümü

Başkasının telefonunu izlemek için iPhone takip programını ücretsiz deneyebilirsiniz.

Programı kullanmaya başlamak için ilk adım olarak casus yazılımı takip etmek istediğiniz telefona yükleyin. Bu aşamadan sonra iPhone casus program, hedef telefonda sizin adınıza veri toplamaya başlayacaktır. Bunun ardından telefon casus programı toplanan verileri internet üzerinden sizin erişiminize açık olan kontrol paneline raporlayacaktır.

SMS takip programı ve WhatsApp takip programı olarak da kullanılan ve Facebook’ta başkasının mesajlarını okuma olanağı sağlayan casus yazılımın nasıl çalıştığını görmek için programın deneme sürümünü ücretsiz olarak yükleyip, derhal iPhone takip programının özelliklerini bizzat tecrübe edebilirsiniz.

ayrıca oku: whatsapp mesaj okuma

IPhone Casus Yazılım İndir

iPhone casus yazılım indirmek istediğinizde araştırma yaparken saatlerin nasıl uçup gittiğini anlamayabilirsiniz. Hele bir de iPhone takip programı ücretsiz olsun diyorsanız teker teker indirip denerken hiçbiri istediğiniz sonucu vermediği için yaşayacağınız stres her geçen saatle artacaktır.

iPhone takip için kullanılabilecek yazılımlar arasında kaybolmak istemiyorsanız sizden önce bu yazılımları denemiş kişilerin yorumlarını ve beğeni seviyelerini göz ardı etmemeniz gerekiyor.

Ayrıca oku: Whatsapp Casus Programları

Diğer kullanıcıların memnun kaldığı ürünlere baktığımızda mSpy‘ın %95 memnuniyet oranına sahip olduğunu görüyoruz. Kullanıcılarının neredeyse tamamının kullanmaktan memnun kaldığı bir ürünü deneyerek kendinizi araştırma zahmetinden kurtarabilirsiniz. mSpy’ın elişmiş takip özellikleri, ücretsiz deneme süresi, ilk kurulum yardımı ve müşteri destek hizmeti başka yere bakmanıza gerek kalmayacak.

MSpy IPhone Kurulumu

Rakiplerinin aksine mSpy iPhone kurulumu için iki farklı yol izleyebiliyorsunuz. Biri jailbreakli biri de jailbreaksiz cihazlar için.

Takip etmek istedikleri iPhone’a jailbreak yapmak istemeyenlere daha az özelliğe sahip olmasına rağmen jailbreaksiz bir çözüm sunulması gayet yerinde bir adım olmuş. Yine de mSpy’ın sunduğu bütün özelliklere sahip olmak isterseniz jailbreak yapmanız gerekecek. Hangi pakette hangi iPhone takip özelliklerin bulunduğunu mSpy’ın satın alma sayfasından inceleyebilirsiniz.

Kuruluma geçecek olursa adımları şöyle sıralayabiliriz:

 • mSpy’ın paketlerinden birinin satın alınması.

 • Yükleneceği ve takip işleminin yapılacağı cihaza jailbreak yapılması. (Jailbreaksiz paket tercih edildiyse bu adıma gerek yok.)

 • Satın alma işleminden sonra gönderilen e-postadaki bağlantıdan mSpy’ın yükleneceği telefona indirilmesi.

 • İndirilen dosyanın çalıştırılarak ekranda belirecek pencerelerdeki izinlerin verilmesi ve istenen bilgilerin doldurulması. (Kullanıcı adı ve şifre gibi bilgiler gönderilen e-postada yer alıyor.)

Kurulum adımları bu kadar kısa. Tabii dikkat etmeniz gereken bazı konular var. mSpy, takip edilmek istenen iPhone’a kurulacak. Kendi iPhone’nunuza kurarak başka bir telefonu takip etmeniz mümkün değil. iPhone takip sonucunda ele geçirilen aktiviteleri gönderilen e-postada bilgileri bulunan kontrol panelinden, istediğiniz bir tarayıcı ile giriş yaparak görüntüleyeceksiniz.

Kurulum işlemi için takip edilmek istenen iPhone’u elinize almanız ve varsa kilit ekranını geçmeniz gerekiyor. mSpy ve diğer iPhone casus yazılım uygulamaları uzaktan yüklenemez. Buna tek istisna jailbreaksiz mSpy’ı kullanmak istediğinizde, telefonun iCloud bilgilerine sahip olduğunuzda ve telefonda iCloud açık olduğunda yaşanıyor. Ama bu durumda bazı özelliklerden feragat etmeniz gerekiyor. Örneğin jailbreaksiz cihazlarda iMessage, WhatsApp ve Skype mesajlarına ulaşılabilmesine rağmen Facebook takip yapılamıyor.

iPhone takip programı ücretsiz olamıyor ne yazık ki. Ama mSpy sayesinde uygun fiyata iPhone takip ederek sevdiklerinizin güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

Sıklıkla Sorulan Sorular

IPhone Casus Yazılımı Hangi Telefonlar Ile Uyumlu?

– iPhone takip programını tüm iPhone modelleri ve ayrıca Andoid cihazlarda da kullanabilirsiniz. iPhone takip programını hem Jailbreak’siz telefonlarda hem de Jailbreak yapılmış iOS ve Andoid telefonlarda sorunsuz kullanabilirsiniz. Casus yazılım ile aynı zamanda tüm iPad modelleri ve Android tabletlerle de takip altına alınabilir.

Bu Programla Uzaktan Cihaz Kontrolü Mümkün Mü?

– iPhone takip programı fiziksel olarak kurduğunuz hedef telefonu uzaktan kontrol etmenize imkan sağlar.

Kaybolan Telefonumu IPhone Takip Programı Ile Bulabilir Miyim?

– Çocuğunuz telefonunu sürekli kaybediyorsa bu program sizin için birebir. iPhone takip programı sayesinde izlemeye aldığınız telefonun yerini an be an harita üzerinden takip edebilir ve kaybettiğiniz telefonun yerini saptayabilirsiniz.

Takibe Aldığım Telefonun Sahibi Onu Izlediğimi Farkedebilir Mi?

– iPhone takip programı arka planda gizli modda çalıştığı için takip ettiğiniz telefonun sahibinin bunu farketmesi mümkün değildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status