En iyi Whatsapp Takip Uygulamaları 2020

 

Whatsapp cep telefondan mesajları çevrimiçi görmenizi sağlayan herkesle mesajlaşmanıza imkan veren ücretsiz bir online uygulama. Başkasının hesabını takip etmek ve sohbet geçmişini okumak isteyen binlerce insan görüyoruz.

En iyi 10 WhatsApp casus yazılımı listesi

SIRAYAZILIMPUANDEĞERLENDIRMEDESTEKLENEN OSIADE SÜRESI24 SAAT DESTEKFIYATTARIF
1
mSpy
YıldızIncelemeAndroid (tüm cihazlar), iOS (jailbreak gerektirmez), Mac OS, Windows10 günvar$31.29mSpy Whatsapp takipçisi hem Android hem de iPhone cihazlarında mükemmel bir şekilde çalışıyor. Mesaj kayıtları kesin ve eksiksiz geliyor ve eksik ya da geç gelen mesajlar olmuyor.
2

SpyBubble

YıldızIncelemeSymbian, Android, iOS, Blackberry, Windows MobileNoNo 

$49.95

SpyBubble yüksek kaliteli telefon takip araçlarıyla tanınıyor ve kısa sürede tamamladığı WhatsApp takibi özelliği de aynı şekilde iyi çalışıyor.
3 


Mobile Spy

YıldızIncelemeAndroid, iPhone, BlackBerryNoNo

$35.99

Mobile Spy Whatsapp izleme işlevi kusursuz bir biçimde çalıştı ancak bu uygulamanın kullanımının ve tasarımının hâlâ büyük oranda geliştirilmesi gerekiyor.
4 


Highster Mobile

YıldızIncelemeAndroid, iPhone/iPad/iPod (iOS)NoNo$147.99Highster Mobile Whatsapp mesajlarını takip edebiliyordu ancak konuşmaların %10’unu kaçırıyordu. Bu da takip uygulamaları için ciddi bir kusur.
5innovaspy
InnovaSpy
YıldızIncelemeAndroid, iOSNoNo$19.99InnovaSpy Whatsapp takibi iPhone üzerinde gerçekten iyi çalıştı ancak LG modelleri üzerinde test ederken küçük bug’larla karşı karşıya geldik.
6
iSpyoo
YıldızIncelemeAndroid, iOSNoNo$19.99iSpyoo’nun senkronizasyon hızı epey harika ancak bir dizi Android modelinde bazı rahatsızlık verici uyumluluk sorunuyla karşılaştık.
7

Flexispy

YıldızIncelemeSymbian, Android, iPhone, Blackberry10 günNo$68.00 Flexispy işlevselliği harika ve Whatsapp izleme opsiyonu da gayet iyi çalışıyor. Ancak eski iPhone modellerinde senkronize olurken meydana gelen gecikme fazlasıyla dikkat çekiciydi.
8
MobiStealth
YıldızIncelemeSymbian, Android, iPhone, Blackberry, Windows MobileNoNo$79.99MobiStealth etkileyici eş zamanlama süresi ve birçok kullanışlı özelliği sayesinde WhatsApp takibi için kesinlikle iyi bir seçim.
9
Spyera
YıldızIncelemeSymbian, Android, Apple, BlackberryNoNo$189.00Spyera ile Whatsapp takibinin makul bir işlevselliği bulunuyor, yine de bir takım eş zamanlama gecikmeleri dikkatimizi çekmedi değil.
10copy9-whatsapp
Copy9
YıldızIncelemeSymbian, Android, iPhone, Blackberry, Windows MobileNoNo$21.60Copy9 tüm telefon modellerinde uyguladığımız testi geçemedi ancak yine de çoğu iPhone ve Android telefonlarında çalıştı.

 

En iyi WhatsApp Casus Yazılımını Seçin

2020’in En İyi WhatsApp Takibi Uygulamarından oluşan bir liste oluşturduk. Bu liste, WhatsApp takibi sunan en iyi 10 web sitesinden oluşuyor:

mSpy

mSpy tanınmış bir casusluk programıdır ve size çocuğunuzun ya da çalışanınızın cep telefonuna erişim sunar. Tüm kullanıcı bilgileri şifreli olup herhangi bir veri sızıntısını imkansız kılar. İster WhatsApp ister Viber, FB, e-posta ya da herhangi bir uygulamanın takibi olsun, mSpy casus yazılım şirketi size en iyi hizmetleri rekabetçi fiyatlarla sunuyor. mSpy, en iyi özellikleri kişisel ve profesyonel takip paketleri altında bir araya getiriyor. Resmi web sitesindeki detayları kontrol edin ve sizin gereksinimlerinize uyan paketi seçin. mSpy size kullanıcı dostu ve uzun süreli iPhone/Android takip paketleri sunuyor. Android kullanıcıları için mSpy Lite mevcuttur.

mSpy Satın Alın

SpyBubble

SpyBubble telefon takibi için gerekli özellikleri kullanıyor ve en iyi casus yazılım uygulamalarından biri olan bu programı kullanarak insanların herhangi bir cihaz üzerindeki hareketlerini inceleyebiliyorsunuz. Casusluk işlemleri, yüklemenin tamamlanmasının hemen ardından başlayacak. Bütün bilgileri kayıt altına alıyor ve paketi satın alırken listelenen detayları kontrol paneli üzerinden sizinle paylaşıyor. Bu izleme pakerlerini kullanarak hassas bilgiler bile elde edebilirsiniz ve bütün sohbet verilerini kolayca ele geçirebilirsiniz.

MobileSpy

Bu uygulama çeşitli casus yazılımı araçlarının bir araya getirilmesinden oluşuyor. Çalışanlarınızın, partnerinizin ya da çocuklarınızın mesajlarını eksiksiz kanıtlarıyla okuyabilirsiniz. Ayrıca uzaktan konum, aramalar, mesajları ve İnternet tabanlı verileri kontrol etmek de mümkün.

FlexiSpy

En iyi takip uygulamalarından biri olan Flexispy casus yazılımlar için gerekli olan birçok özelliği sağlıyor. Bu benzersiz özellikler, birini etkili bir biçimde takip etmek için özellikle tasarlanmış. Müşteri hizmetleri çok yardımcı ve sunulan planları bireysel ya da profesyonel kullanım için oldukça elverişli. Bilgiyi cihazın sahibi farkına varmadan elde edebilirsiniz. Herhangi birinin hesabında uygun bir şekilde casusluk yapmak için WhatsApp üzerinden takibi kullanabilirsiniz.

Highster Mobile

Highster takip uygulaması en iyi iCihaz ve tablet bilgilsayar çözümlerini sunuyor. Aynı zamanda başka cihazlar ve akıllı telefonları takip etmeye de yardımcı olabiliyor ancak popülerliğini daha çok iPhone’lar sayesinde kazanmış. En iyi mobil casusluk yazılımlarından herhangi birini indirmek için iCihaz’larında jailbreaking yapmak zorunlu tutuluyor. Bunu kolaylıkla yapmak mümkün ve süreç tamamlandığında takibe başlamak için casus yazılımının hedef cihaza indirilmesi gerekiyor.

InnovaSpy

InnovaSpy uygulaması akıllı cep telefonlarının ve iCihiaz’ların sessizce takip edilmesinde size destek veriyor. Gerçek veriler, InnovaSpy tarafından sunulan en iyi araçlar üzerinden takip ediliyor ve bu takip uygulaması sayesinde herhangi bir cihaza en iyi erişimi sağlayabilirsiniz.

ISpyoo

ISpyoo takipçisi en iyi WhatsApp konuşma takibi uygulaması ve herkesin aktiviteleri eşzamanlı olarak takip edilebiliyor. Cep telefonu takibi artık zor bir iş değil ve bu mobil uygulama en iyi aktivite detaylarını takip etmeyi oldukça kolay bir hale getiriyor.

MobiStealth

Mobistealth cep telefonu casus hizmet sağlayıcısı WhatsApp ve diğer uygulamalar için en iyi servisleri sunuyor. En küçük detayların bile mükemmel bir şekilde kayda geçirildiği her bir aktivitenin geçmişini hack’lemenizi mümkün kılıyor.

SpyEra

SpyEra uygulaması ilişki durumunuzu öğrenmek ve onların dünyası hakkında en iyi şekilde bilgi sahibi olabilmeniz için kız arkadaşınızı/ erkek arkadaşınızı ya da eşinizi takip etmeye yardımcı oluyor.

Copy9

Copy9 casus yazılımı en iyi akıllı telefon ve iCihaz sonuçlarını sunuyor. Tarih, saat ve tüm mesajlar ya da multimedya konuşmalar dahil olmak üzere WhatsApp yazışmalarına dair en iyi detayları sunuyor. Faydalı bir profesyonel ve bireysel casusluk aracı.

WhatsApp takibinden nasıl yararlanabilirsiniz?

WhatsApp dünya çapında birçok insan tarafından kullanılıyor ve kişisel yakınlarınız hakkındaki detayları ortak bir platform üzerinde takip etmek için en önemli nedenlerden birini oluşturuyor. Her seferinde çocuğunuzun cihazını kontrol edemezsiniz ve etseniz bile bu ille de gönderilip alınan her bir mesajı görebileceğiniz anlamına gelmiyor çünkü bunları silmiş ya da saklamış olabilirler. Takip yazılımı yüklendiğinde, bu araç sayesinde kısa mesajları, hatta silinmiş mesajları ya da görüntüleri bile inceleyebileceksiniz. Bu da çocuğunuzun diğer aktivitelerinden onların telefonuna dokunmadan bile haberdar olmanıza yardımcı olacak. Elnizden iyi bir ebeveyn olmak için elinizden gelenin en iyisin yapmalısınız ve hiçbir şeyi kaçırmadan çocuğunuzun davranışlarından haberiniz olmalı. WhatsApp takibi kolaydır ve onlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulmanın en önemli yoludur.

WhatsApp uygulamasını takip etmek, birinin iPhone ve Android telefonunu ve bunlar üzerindeki aktivitelerini takibe almak için en önemli yoldur. Eğer casus uygulama yüklenmişse, herhangi bir cep telefonunu, tablet bilgisayarı ya da dizüstü bilgisayarı kolayca izleyebilirsiniz. Aslına bakarsanız, bu korsan uygulamalar bütün cep telefonlarındaki verileri takip edebiliyor ve bu bilgilerin geçmişini de elde etmenize izin veriyor. Hedef alınan kişinin haberi olmadan cihaza uzaktan erişim sağlamak mümkün ve kısa mesajları, kayıtlı kişileri, arama kayıtlarını, akıllı telefon uygulamalarını gözetlemek de bu takip uygulamaları sayesinde mümkün kılınıyor. Bu online takip uygulamaları genel olarak erkek arkadaşın, kız arkadaşın, çocukların, eşlerin olası takibi ya da birinin cep telefonunun izlenmesi için kullanılıyor. Bütün ücretsiz WhatsApp konuşmaları: sohbetler, multimedya mesajları (görüntüler, videolar, kayıtlar) ve kaydedilen yeni kişiler cihazın uygulamalar listesinden paylaşılıyor.

Casus uygulamaları nasıl çalışıyor?

Hack’leme süreci çok kolay. Takip uygulaması şirketinin resmi web sitesini ziyaret edin ve mevcut olan üyelik planlarına göz atın. Sunulan opsiyonlarla gereksinimlerinizi eşlemeniz gerektiği için bu iş epey kolay olacaktır. Size en iyi uyan planı (ücretli ya da ücretsiz) seçtikten sonra, en elverişli olanı paketi seçin ve ödemeyi yapın. Hizmete giriş yapmanız için gerekli olan bilgiler size verilecektir.

En iyi uygulamayı yüklemek için hedef telefonu yalnızca bir kez kullanmak gerekiyor. Ve bunu doğru şekilde yaptıktan sonra uygulama varlığını belli etmeyecektir. Cep telefonu ve laptop bilgisayar takibi için tasarlanan bu uygulamalar üzerinden ihtiyaç duyduğunuz takip çözümlerine ulaşın. Bu uygulamaların kullanımıyla casusluk işleri çok daha kolay bir hale geldi ve kontrol paneli üzerinden elde edilen bilgilere internet üzerinden erişmek çok daha basit kılındı.