InnovaSpy Review 2023

SKOR: 4 (176 puanlama)innovaspy

Fiyat: $59.00

Casus yazılımları günümüzde birçok kişi için önemli bir gereksinim haline geldi. Hem ebeveynler hem de iş verenler sırasıyla çocuklarının güvenliği ve çalışanlarının bağlılığı konusunda huzurlu bir kafaya sahip olmak için bu uygulamaları kullanıyor.

Bugünlerde bu uygulamaların eksikliğini çektiğimiz söylenemez ancak birkaç yıl öncesine kadar kimse bu programların varlığından bile haberdar değildi. Eğer siz de işinizi görecek bir casus yazılım için etrafınıza bakınıyorsanız ve sadece temel seçeneklere sahip olmaktan memnun kalacaksanız, uygun bir fiyatı olan InnovaSpy’a göz atabilirsiniz.

Hemen Satın Alın

Yenilikçi Bir Şey Yok, Yalnızca Temel Öğeler:

Uygulama, bir casus uygulamadan bekleyeceğiniz bütün temel işlevleri yerine getirdiğini iddia ediyor. Bunlar arasında telefonun kısa mesajları ve arama kayıtlarına erişim yer alıyor. Aynı zamanda, GPS üzerinden telefonun konumunu takip etme olanağına sahip olacaksınız ve sosyal medya aktivitelerine de erişebileceksiniz.

InnovaSpy’ın bir başka ilgi çekici özelliği ise, takip ettiğiniz telefonun ekranını gerçek zamanlı olarak görmenize izin vermesi. Ayrıca, uygulamayı gizli bir dinleme cihazı haline getirerek telefonun çevresinde neler olduğunu da dinleyebileceksiniz.

innovaSpy Tam Pişmemiş Özellikler Geride Bırakıyor:

Özellik bakımından oldukça zengin olan uygulamalar denizinde, InnovaSpy henüz fazla bilinmeyen bir isim. İşlevsellik bakımından çok da fazla bir şey sunmuyor ve sağladığı opsiyonlar da bir bakıma tam pişmemiş. Mesela, telefonun etrafındakilari dinleyebilme özelliği, sesleri kaydetme özelliğinin eksik olmasından dolayı uygulamayı diğerlerinin arkasında bırakıyor. Bunun yanı sıra, uygulamanın günümüzün casus programlarının temel özellikleri arasında yer alan aramaları dinleme ya da kaydetme gibi özellikleri de bulunmuyor.

Yalnızca Android ve iOS (iPhone, iPad):

Cihaz desteği yalnızca Android ve iOS ile sınırlandırılmış. Kullanıcı değerlendirmeleri uygulamanın iyi çalıştığını ve müşteri desteğinin de olumlu olduğunu izlenimini veriyor. Bu uygulamanın öne çıkan yanı ise fiyatı. Fiyatı yalnızca $49.99 ancak bu fiyatın uygunluğu tamamen sizin ihtiyaçlarınıza bağlı bir şey. Piyasadaki en basit casus yazılımını arıyorsanız, InnovaSpy sizin aradığınız şey olabilir. Ancak daha talepkar kullanıcılar hemen hemen her zaman bu uygulamayı görmezden gelecektir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status