WebWatcher Review 2022

SKOR: 4 (432 puanlama)webwatcher

Fiyat: $46.00

Teknoloji, daha önce hiç olmadığı biçimde başarmamıza yardım ettiği yerde, hırsızlar ve dolandırıcılar için de yeni kapılar açtı. Herhangi bir firma çalışanları için söz konusu firmanın kişisel cihazlarını kullanarak firmanın bilgilerini diğerleriyle paylaşmak suretiyle dolandırıcılık yapması oldukça kolay.

Neyse ki, işverenler onlara çalışanlarının her birini ve kendi kişisel cihazları üzerinde yaptıkları her şeyi takip etmelerine yardım edebilen bir casus uygulamasına kolayca yaslanabilirler. WebWatcher, kendisini çalışanlarının sadakatinden şüphelenen işverenler için bir çoklu platform çözümü üzerinde ehil bir şekilde gösteren bir casus uygulama.

Kapsamlı Bir Özellikler Listesi:

WebWatcher bir casus  uygulamasından bekleyeceğiniz bütün özellikleri verir. Bu özellikler şunları içerir:

 • Telefon veya bilgisayar üzerinde bütün aktivitelere uzaktan erişim
 • Tuş vuruşu kaydı ve alarmlar
 • Web sitesi geçmişine erişim
 • Metin mesajlarına, arama kayıtlarına ve e-maillere erişim
 • İnternet üzerinde hangi anahtar kelimeleri araştırdığınızın bilgisi
 • Anında mesajlaşma uygulama datasına erişim
 • Web sitesi ve uygulamayı bloke etme
 • Seçilmiş anahtar kelimeleri telefonunuza yazdığınızda ekran görüntüsü
 • Eksiksiz bağlantı ve takvim bilgisi
 • Medya dosyalarına erişim
 • Uygulama kullanımı istatistikleri

Neden WebWatcher’ı Seçmelisiniz?

Herhangi birisinin diğer uygulamalara göre WebWatcher’ı seçmesinin temel nedeni onun sahip olduğu çoklu platform desteği. WebWatcher telefonların yanında bilgisayarları takip eder. Bu özelliği çalışanlarını takip etme ihtiyacı duyan iş verenler için belirleyici faktördür. iOS, Android, Blackberry, Windows, ve Mac desteklenen platformlardır.

WebWatcher ilaveten iyi bir müşteri desteği de sağlar. Para iadesi gibi WebWatcher’ın iddialarını daha inanılır kılan bir destek de sağlar.

Hemen Satın Alın

Neden WebWatcher’ı Seçmemelisiniz?

Bu uygulamayı gözden düşüren fiyatı. Uygulamanın bütün ürünleri $99.95. Bu mevcut diğer uygulamaların fiyatının neredeyse iki katı. Firma’nın bu yüksek fiyat belirlemesinin nedeni programlarının tamamıyla tespit edilemez/saptanamaz olması. Oysaki diğer uygulamalar bir biçimde yakalanabiliyor.

Kullanıcı değerlendirmeleri aksini iddia ediyor. Uygulamanın antivirus programlarını tarafından yakalandığı ve bir virüs olarak işaretlendiği rapor ediliyor. Uygulamanın arızalanması ve kendisini telefondan kaldırılması gibi bazı işlevsel sorunları var. Bütün bunları akılda tutarsak, uygulamanın neden bu kadar yüksek maliyetli olduğu konusunda emin değiliz. Uygulamanın özelliklerinin tamamını içeren diğer programları daha düşük fiyata elde etmek mümkün.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status