Sevgili Takip Etme Programı

Sevgiliniz son zamanlarda ona duyduğunuz güveni sarsmaya başladıysa WhatsApp mesajlarını okuma, telefondan yer tespit etme ve arama bilgilerine ulaşma gibi şeyleri başkalarının nasıl yaptığını öğrenmekte daha fazla gecikmemelisiniz.

Sevgili Takip Etme Programı

Sevgilinizi takip etmek için kullanabileceğiniz, cep casusu dünyasında büyük üne sahip olan mSpy’ı tercih edebilirsiniz. iPhone takip programı ve Android takip programı (örneğin Samsung telefon takip) olarak çok başarılı bir iş çıkaran, uygun fiyatlı paketlere sahip ve özellikle ebeveynlerin çocuklarını kontrol etmek için kullandığı bir cep casusu olarak şunları yapabilir:

 • Arama Takibi

 • SMS ve E-posta Takibi

 • Fotoğraf ve Video Takibi

 • Mesajlaşma Uygulamalarının Takibi (WhatsApp takip, Snapchat, Facebook, Tinder ve Daha Fazlası)

 • Konum Takibi ile Telefondan Yer Tespit Etme

 • Keylogger

 • Ziyaret Edilen Sitelerin Takibi

Bu özellikler sevgilinizin telefonunu bir casus telefon haline getirmeye yetecektir. Bunların dışındaki özellikleri mSpy’ın internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Sevgili Takip Etme Programı

Numarayı Gir:

mSpy’ı Kullanma

mSpy’ı rootsuz Androidlerde ve jailbreaksiz iPhonelerde kullanabileceğinizi belirtelim. Hatta jailbreaksiz iPhoneler için iCloud üzerinden, uygulamayı yüklemeden takip yapmanız bile mümkün. Ama yönetici izinlerini açmaya yarayan root ve jailbreak işlemleri yapılmadığında mSpy’ın bütün özelliklerini kullanamazsınız. Bu yüzden gayet kolay bir işlem olan root veya jailbreaki takip etmek istediğiniz cihaza uygulayarak başlamalısınız. Telefonların modellerine ve işletim sistemlerine göre yazılmış birçok rehberden yararlanabilirsiniz.

mSpy’ı telefonunuza kurmak için, ön hazırlıkları yaptıktan sonra ilk olarak satın alma sonrasında gönderilen e-postayı açmalısınız. Bu e-postanın içerisinde hem telefondan yer tespit etme, WhatsApp mesajlarını okuma gibi işlemleri yapacağınız hem de ilk kurulum sırasında gerekli olan bilgilere ulaşabileceğiniz online kontrol panelinin bilgileri bulunuyor.

mspy dashboard

Kontrol paneline girdikten sonra şu adımları takip etmelisiniz:

 • Takip edeceğiniz telefona bağlı olarak Android, iPhone veya jailbreaksiz iPhone takip programı arasından seçim yapma. Örneğin Samsung telefon takip için Android’i seçme.

 • Karşınıza gelecek rehberdeki adımları takip edip, ekran görüntülerindeki yapılan işlemleri birebir uygulama.

 • Yükleme işleminden sonra rehberde de belirtilen kalıntıları kaldırma.

 • mSpy’ı çalıştırarak uygulamanın görünür olarak mı, gizli olarak mı çalışacağını seçme ve aktivasyon kodunu girerek çalıştırma.

Bu adımlardan sonra mSpy kendiliğinden çalışmaya başlayacak ve kurulduğu andan önceki verilerden başlayarak yeni gerçekleştiren her şeyi kontrol paneline raporlayacak. Kurulumu da gerçekleştirdiğiniz aynı online konrol panelinden arama takibi, WhatsApp mesajlarını okuma, fotoğrafları ve videoları görüntüleme gibi işlemleri yapabileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status