Karşı Telefonu Takip Etme Programı

Karşı telefonu takip etmek için herhangi bir mobil izleme programı var mıdır? Bu tür programlarla WhatsApp görüşmeleri takip edilebilir mi? Cevapları yazımızda.

Karşı Telefonu Takip Etme Programı

Karşı telefonu takip etme günümüzün merak edilen konularındandır. Markasına bakılmaksızın her türlü telefon takip edilebilir. Örnek verecek olursak Samsung telefon izleme nasıl yapılıyorsa iPhone telefon izleme de rahatlıkla yapılabilmektedir. Takip programları marka ve modelden ziyade cihazın sahip olduğu işletim sistemine göre değişim göstermektedir. GPS izleme programı gibi de kullanılan bu programların takip özellikleri nelerdir, inceleyelim.

mSpy Review

Telefon Takip Programı İle İzleyecekleriniz

Kişi izleme programı ile başkasının cep telefonuna gelen mesajları görme imkanına kavuşursunuz. Facebook takip programı da diyebileceğimiz yazılım sayesinde tüm Facebook ve diğer popüler sosyal ağ paylaşımlarını takip edebilirsiniz. WhatsApp mesajlarını da rahatlıkla izleyebilirsiniz. Hedef cihaz, yani izlenen telefondaki çağrı kayıtlarını, İnternet’te ziyaret edilen sitelerini, tarayıcı geçmişini, çekilen ve alınan video ve fotoğrafları kolayca takip edebilirsiniz. Konum bilgisi an be an takip edilerek coğrafi çevreleme dahi yapılabilmektedir. Hedef cihazda yüklü olan uygulamalar görülebilir veya kaldırılabilir. Tuş vuruşu kaydedici sayesinde tüm yazılan metinler okunabilir. Saydıklarımızın dışında daha pek çok özelliği olan telefon takip programına nasıl sahip olabileceğinize ve neler yapılması gerekli bunlara bakalım.

Telefon Casus

Numarayı Gir:

Fiziksel Erişim Zorunlu Mu?

Kişi izleme programı karşı telefonu izleme amacıyla Android veya iPhone bir telefona rahatlıkla kurulabilen bir yazılımdır. Kurulum tercihine göre yazılımın yüklenmesi sırasında cihaza fiziksel erişim gerekebilir. İster rootlu ister rootsuz olsun eğer telefon bir Android ise cihaza fiziksel erişim gereklidir. Jailbreakli bir iPhone takip edilecekse yine fiziksel erişim gereklidir. iPhone telefonun iCloud bilgilerine sahipseniz ve cihazın iCloud yedekleme özelliği önceden aktif edilmiş ise cihaza fiziksel erişiminizin olmasına gerek yok. Aksi takdirde fiziksel erişim jailbreaksiz takip için de gerekli olacaktır. Rootlu, rootsuz Android veya jailbreakli ve jailbreaksiz iPhone takip özellikleri birbirinden farklılık göstermektedir. Detaylı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

mSpy Satın Alın

Sağlam Takip Uygulamaları Tercih Edin

Cep telefonu izleme programı indirmek için mSpy Türkiye sayfasına girip takip etmek istediğiniz özelliklere göre sizi uygun bir abonelik paketini seçebilirsiniz. mSpy nasıl yüklenir diye endişelenmenize de gerek yok. Gerek mSpy kurulum sihirbazı yardımıyla gerekse mSpy’ın sağlamış olduğu müşteri desteğiyle alanında uzman ve güvenilir mSpy’ı hedef cihaza kolayca yükleyebilir, hızlı bir şekilde takibe başlayabilirsiniz.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status