Android Telefonu Uzaktan İzleme

Android telefon takip programı başkasının WhatsApp mesajlarını okuma gibi özellikleri bulunan programlardır. Android takip programı nedir, inceleyelim.

Android telefon takip programı, bir tür telefon casus programı da sayılabilir. Telefon takip programı Android cihazlar için oldukça başarılı bir şekilde geliştirilmiştir. Bu programlar telefonu uzaktan izleme potansiyelinin yanısıra pek çok ek özelliklere de sahiptir. Güvenliliğin ve gizliliğin öneminin çokça arttığı bir ortamda, yanımızdan ayırmadığımız telefonlar hem bir dost hem de bir düşman olabilir. Şirketinizde neler olup bittiğini ya da ailenizin güvende olduğundan emin olmak için akıllı telefonlarını takip etme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Android Telefonu Uzaktan İzleme

Numarayı Gir:

Android Telefon Takip Programı İle Uzaktan İzleme Nasıl Yapılır?

Android telefon takip programı uzaktan izleme yapabilir ve endişelerinizi giderebilir. Android cihaz takip programı izlenmek istenen telefona yüklenmesi gerekmektedir. Programın kurulabilmesi için fiziksel erişimin olması gerekmektedir. Uzaktan telefona yüklenemez, ya da uzaktan bir telefon takip edilemez. Android takip tam anlamıyla yapılabilmesi için cihazın tüm yönetici yetkilerine sahip olmak gerekir. Android cihazı root’lamanız gerekir. Bu tür işlemlerin nasıl yapılacağını bilmiyor iseniz teknik destek veren bir programı satın almanız yararınıza olur. Günümüz internet teknolojisi sayesinde hedef telefondaki tüm hareketler sunucuya aktarılır ve siz tarayıcınızdan internette sörf yapar gibi telefonu kontrol edebilir, izleyebilirsiniz.

En İyi Android Casus Yazılım 2023

Android Takip Programı 2023 – Kısa değerlendirmeler

mSpy

Android Telefonu İzleme Programi

mSpy, Facebook sohbetleri, Viber, Skype ile Whatsapp mesajları, GPS konumu, SMS, Snapchat geçmişi vs. gibi işlemler de dahil olmak üzere tüm özelliklerin en iyi şekilde organize edildiği en iyi casus yazılım çözümü ödülünü alıyor. mSpy kullanıcı dostu olması sayesinde birçok insan tarafından tercih ediliyor. Fiyatı çok düşük değil ancak sunulan hizmetler alanının en iyileri ve Android takibi farklı platformlar üzerinden gerçekleştiriliyor. Çocuklarınız ya da çalışanlarınız hakkında bilgi edinmek için mSpy’a güvenebilirsiniz.

mSpy Satın Alın

Detectico: Telefon Numarası İle Fiziksel Erişim Olmadan Telefon Takip

detectico

Yazılımları telefona yüklemeden doğrudan pratik bir şekilde takip yapan telefon takip uygulaması arayan kişiler için sıradaki uygulamamız: Detectico 

Detectico’nin nasıl çalıştığına geçmeden önce hakkında en çok sorulan sorulardan birini cevaplayalım: Detectico telefon takip programı ücretsiz mi? 

Bu soruya olumlu cevap veremiyoruz. Ancak olumsuz cevap versek de Detectico takip programının aylık ücreti oldukça cüzidir. Aylık sadece 13 TL.

Detectico üzerinden konum takibi yapmak fiziksel erişim olmadan telefon takip yapmaktır. Sistem şu şekilde çalışır: 

İlk olarak Detectico’ye kaydolduktan sonra uygulamaya takip etmek istediğiniz telefon numarasını girmeniz istenmektedir. Bu numarayı ilgili alana girdikten sonra girdiğiniz numaraya bir SMS iletilir. Bu telefondan Detectico tarafından iletilen SMS’teki linke tıklandığında takip edilmek istenen telefonun konumu takip etmek isteyen kişi ile paylaşılır.

Böylece uygulamalar ve karmaşık program yükleme süreçleri olmadan kolayca konum takibi yapılmış olacaktır.

Elde etmek Detectico

MobileSpy

MobileSpy takibi, en iyi temel ve en önemli tepsit edilemez hack’leme özelliklerine sahip. Diğer Android uygulamalarının aksine, daha az özelliği var ancak temel casusluk ihtiyaçları için kusursuz sonuçları sunuyor. Fiyatı gayet rekabetçi ve temel özellikleri arayan insanlar için en iyi seçenek.

SpyBubble

Mobil telefon hack’leme işlemi Android cihaz üzerinde herhangi bir kullanıcı hakkında bilgi saklamak için gerçekleştiriliyor. Birçok gelişmiş özelliği bünyesinde barındırmıyor ancak en önemlileri en iyi hizmet veren pakette yer alıyor. SpyBubble rekabetçi fiyatlara sahip paketler sunuyor ve size iyi casusluk çözümleri veriyor. Temel takip ihtiyaçlarınız için ona güvenebilirsiniz.

SpyEra

SpyEra gizli cep telefonu uygulaması oldukça kullanışlı ve analizlerimize göre, internet üzerindeki köklü varlığı sayesinde kişisel takip ihtiyaçları olan insanlar bu ürün tercih ediyor. İyi çalışıyor ve en iyi bilgileri düzenli bir biçimde sunuyor. SpyEra önde gelen Android casus yazılım endüstrisinde rekabet ediyor ve ayrıcalıklı yerini korumayı sürdürüyor.

iSpyoo

iSpyoo uygulaması geniş çaplı Android cep telefonu modellerini destekliyor. Tüm gizli bilgilere online olarak erişebiliyorsunuz ve ihtiyacınıza göre sunulan planlara göz atabiliyorsunuz. Mobil telefona indirmenini yanı sıra, başka cihazlar için farklı seçenekleri de gözden geçirebiliyorsunuz. Bu uygulama cep telefonu takibi ihtiyaçlarınız için uygun bir takipçi. Telefonunuz çalındıysa ya da kaybolduysa, tüm verileri uzak bir konumdam elde edebileceksiniz ve bu işlemdem istediğiniz sonucu alabileceksiniz.

TheTruthSpy

Bu uygulama, en iyi özelliklerin farklı paketler tarafından sunulduğu gerçekten hayret verici bir Android casus yazılım uygulaması. Bunu kişisel ya da profesyonel takip durumlarında kullanabilirsiniz. Profesyonel kullanımda, iş vereninize takip edildiği bilgisini vermeniz gerekiyor. Ancak kişisel kullanımda, bu bir zorunluluk değil ve takip görünmez kalarak halledilebiliyor.

PhoneSheriff

Bu Android cep telefonu uygulaması piyasada iyi bir isme sahip ve mobil cep telefonu takibi aktiviteleri hakkında en iyi detayları sunuyor. Tüm işletim sistemlerini takip edebileceksiniz ve hemen hemen tüm Android’lerde casusluk yapamaya da izin veriyor.

FlexiSpy

FlexiSpy takip uygulaması, hiçbir şeyi kaçırmadan herhangi bir Android ya da iPhone telefonuna eksiksiz erişim sağlıyor. Bu harika şirket tarafından sunulan kontrol paneli üzerinden bütün bilgileri elde edebileceksiniz ve bu yazılım cep telefonunun sahibi hakkında bilmek istediğiniz her şeye sahip. Eğer partneriniz sizi aldatıyorsa ya da çocuklarınız yanlış yollara saptıysa, Flexispy yazılımı en iyi verileri toplamanıza yardımcı olacak ve böylece nasıl hareket etmeniz gerektiğini bileceksiniz.

Highster mobile

Highster mobile cep telefonu takibi yazılımı Android’e iki dakika içinde yükleniyor ve sonrasında hiçbir mesaj ya da popup penceresinden kendini belli etmiyor. Kullanıcıların kolaylığı için tasarlanmış bir sürü özelliğe sahip ve casusluk süreci yazılımın hedef Android’e yüklenmesinden hemen sonra başlıyor.

Mobistealth

Çocuklarınız ya da eşiniz farkına varmadan onları takibe alabilirsiniz. Bu Android casus yazılım şirketi e-posta takibi dışında bütün özellikleri sunuyor. Yani bu Android casusu yazılımı bu eksiği dışında size her şeyi veriyor.

Android Telefon Takip Hangi Bilgilere Ulaştırır?

android

Android telefon takip size pek çok avantaj sağlar. GPS izleme sayesinde telefonun konumunu rahatlıkla bulabilirsiniz. Çalışanınız ya da çocuğunuz nerede hemen öğrenebilirsiniz. E-postaları rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Telefona gelen ve gönderilen tüm mesajları okuyabilirsiniz. WhatsApp, Twitter ya da Facebook paylaşımlarını rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bu sayede sosyal ağların ve popüler iletişim uygulamalarının kontrolünü elinize almış olursunuz. Kamera ile çekilen ya da alınan fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Arama çağrılarını takip eder, kişiler listesine ulaşabilirsiniz. Telefon tuş takımındaki tüm girdileri kayıt altına alabilirsiniz. Daha pek çok bilgi sizi beklemektedir.

İyi Bir Cep Takip Programı İndir

Elbette bu saydıklarımızı alelade bir cep online takip programı yapabilmeyi beklemek olmaz. Seçiminizi en iyiler arasından yapmalısınız. Fiyat konusunda da endişelenmenize gerek yok. Android takip programı gelişmiş özelliklere sahip olsa da pahalı olmak zorunda değil.

mSpy Review

Seçenekleri tek bir casus programa indirmek istersek tereddütsüz mSpy‘ın adını verebiliriz. Android takibi için sağladığı özellikler genelden özel durumlara kadar kapsayacak şekilde geniş:

  • Arama takibi

  • SMS okuma

  • Rehber kayıtları erişimi

  • GPS takibi

  • Mesajlaşma uygulamaları (Hangouts, WhatsApp, Skype, Facebook, Viber, Line vb.) takibi

  • Notlar ve takvim girdilerini izleme

  • Fotoğraf ve videoları görüntüleme

  • İnternet siteleri takibi

  • Uzaktan kontrol ve engelleme

Özelliklerin tam listesi ve detaylı açıklamalar için mSpy’ın sitesini ziyaret edebilirsiniz. Demo kontrol panelini kullanarak bu özellikler sayesinde verilerin tam olarak nasıl toplandığını görümeniz de mümkün. Farklı bilgilerin toplanabildiği paketlere ve uygun fiyatlarına göz atmayı unutmayın.

Telefon Casus Uygulamayı Yükleyin

Telefon takip programı Android ücretsiz olarak indirilebilir. Android casus yazılım ücretsiz olarak denenebilir. Ancak tercihinizi yaparken Android cihazınız ile tam uyumlu çalışan ve alanında uzman olan Mspy deneyebileceğiniz programların başında gelir. Belirli bir ücret karşılığında tam kullanım hakkı elde edebilirsiniz. Unutmamalısınız ki, teknik desteğe sahip bir programı seçmek sizin için oldukça avantajlı olacaktır. Takip sırasında doğabilecek sorunlara hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status